Elektrik İndirimi Yapan Firmalar

İndirimli Elektrik Kullanım Devri UCUZ ELEKTRİK KULLANIMI HAKKINDA Tüketiciler için ucuz elektrik kullanım avantajları yeni sunulmaya başlamıştır. Uzun yıllardan beri tek bir elektrik tedarikçisi vardır. Şimdi bu durum tamamen değişti ve ''serbest tüketici ''kavramına uyan aboneler kendi elektrik tedarikçisini kendisi seçebiliyor. Bu yapılandırmanın en önemli amacı ise daha kaliteli ve daha ucuz elektrik faturasını sunabilmektir. Tüketiciler elektriği daha ucuza kullanma fırsatını da bulmuş oluyor. SUNULAN KAMPANYALAR Firmalar farklı avantajlı seçenekleri sunarken, büyük kolaylık sağlıyor. Bu şekilde hastaneler, iş yerleri, alışveriş merkezleri ve evler gereken kriterlere uygun oldukları zaman kendi tedarikçilerini seçebilecekler. Bu sayede elektrik faturası ile büyük tasarruf sağlamak mümkündür. Serbest tüketici olmak için aylık 100 TL fatura ödeme kriteri var. Yani aylık 100 TL ve üzeri fatura ödeyen her abone serbest tüketici konumuna geçmektedir. Yıllık elektrik tüketim miktarı hesaplanarak bu net olarak ortaya çıkmaktadır.

Ucuz bir şekilde elektrik kullanmak artık oldukça kolaydır. Çünkü firmalar indirimli elektrik kullanım fırsatı sunuyor. Ev aboneleri, iş yerleri, okul ve hastaneler de bu fırsattan yararlanıyor. Ortalama olarak ise yılda bir aylık faturayı ödememiş olacaksınız. Elektrik tedarikçisini değiştirmek için herhangi bir tesisatın değişmesine gerek yok. Yüksek elektrik faturaları çok ciddi sorunlara yol açmaktadır. Sonuçta elektrik her şekilde her zaman kullanılmaktadır. Elektrik faturasını daha az ödemek isteyen tüketiciler ise eğer serbest tüketici kategorisine giriyorlarsa, bu fırsattan yararlanabilecekler. Firmalar arttıkça, tedarikçi firmalar arasındaki rekabet de artıyor. Çok uygun seçeneklerle bütçeyi korumak ve elektrik faturasında tasarruf sağlamak artık çok kolay. Başvurmak yeterlidir. Firma tarafından elektrik faturaları inceleniyor ve eğer şartlara uygun ise hemen işlemler yapılabiliyor. Bunun için ekstradan herhangi bir ödeme de yapılmıyor. Her firmanın kendine göre indirimleri bulunuyor. Ona göre serbest tüketiciler kendi seçimini yaparak daha ucuz bir şekilde elektrikten yararlanmaya başlıyor.

Tüketiciler artık daha kolay şartlarla kendi özgür seçimlerini yapabiliyor. Bu değişim sürecin başlangıcı daha eskiye dayansa da 2017 yılından itibaren artık 100 TL ve üzeri fatura ödeyen herkes serbest tüketici grubuna giriyor. Aboneler onlara uygun olan firmayı kendileri seçebiliyor.  

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz