Fırın ve Pastaneler İçin Ucuz İndirimli Elektrik

Pastane ve Fırınlar için Uygun Fiyatlı Elektrik

Ülkemizde düzenlenen kanun çerçevesinde Elektrik Serbest Tüketici Yönetmeliği’ne göre aylık elektrik tüketim bedeli 100 TL’yi aşan herkes serbest tüketici sayılır. Kanunlarımıza göre serbest tüketici sayılan herkes istediği elektrik tedarik firmasından hizmet almakta özgürdür. Bu sayede tüketiciler en avantajlı tedarik firması ile anlaşabilir ve istediği kadar uzun kontrat düzenleyerek zamanla oluşabilecek fiyat dalgalanmalarından kendisini koruyabilir.

Ülkemizde ucuz elektrik kullanmak isteyen pek çok kişi, 100 TL üzerinde elektrik faturası ödüyorsa dilediği elektrik tedarik şirketi ile anlaşma yapabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanma şansı yakalayabilir.

Uygun Fiyatlı Elektrik Kullanma Fırsatı

Yüksek elektrik faturası ödediğinizi düşünüyorsanız ve faturanız 100 TL üzerinde ise serbest bir şekilde elektrik tedarik şirketinizi değiştirme ve abone olma imkanı bulabilir ve bu sayede önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Elektrik bayilik bölgelerimiz, daha çok kişiye ulaşmak ve çok daha fazla kişiye uygun fiyatlı elektrik kullanma imkanı tanır. İndirimli elektrik kullanmak için şu an kullandığınız elektrik tedarikçisi ile bölgenizde hizmet veren diğer tedarikçileri karşılaştırarak size en uygun ve avantajlı geleni tercih edebilirsiniz.

İndirimli Elektriğin Adresi

Elektrik faturanızı inceltmek için avantajlı fırsatlar sunan tedarikçileri inceleyerek önemli bir tasarruf elde edebilirsiniz. Bu sayede uzun vadede önemli bir kazanç sağlayabilir ve ev bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Online olarak tüm bölgenizde hizmet veren elektrik tedarik firmalarının verdiği hizmeti karşılaştırarak size en uygun firmayı bulup bir an önce abone olabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda pek çok kişi bu sayede çok daha az tutarlar ile fatura ödüyor. Bu sayede faturalarının azalması ile birlikte ev bütçesine önemli bir katkıda bulunuyor.

Avantajlı Fatura Seçenekleri

Bazı elektrik tedarik şirketi firmaları, sabit ödeme seçeneği sunuyor. Bu sayede insanlar bir dahaki ay ne kadar ödeyeceğini düşünmek zorunda kalmıyor ve sürprizlerle karşılaşmıyor. Özel elektrik tedarik şirketlerinin bayilikleri, genç girişimciler sayesinde açılabilir. Avantajlı elektrik kullanmak isteyen pek çok insan günümüzde bu firmaların karşılaştırmasını yapıyor. Siz de daha az fatura ödemek, gelecek faturada bir sürpriz ile karşılaşma korkusu yaşamamak için bütçenize en uygun avantajlar  sunan bir şirkete abone ulaşabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz