İndirimli Elektrik Teklif Al

İndirimli Elektrik Teklif Al

Ucuz elektrik almak artık mümkün. Bunun için elektrik bayiliği almış olan firmaları bulmak gerekir. Elektrik dağıtım kurumunun özelleştirilmesinden sonra elektrik bayiliği alarak tedarik firması olarak çalışan iş yerleri yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin memnuniyetini hedefliyorlar. Böylece hem daha çok müşteri kazanmaya çalışıyorlar hem de daha fazla para kazanmak istiyorlar.

İndirimli elektrik satan firmalar elektriği ucuza satarken zarar etmemesi gerekiyor. Bunun için de elektriği ucuza satın almış olması gerekmektedir. Elektrik bayileri bu konuda da sorun yaşamıyorlar. Toplu olarak aldıkları elektriği daha ucuza alma şansları bulunuyor. Yaptıkları anlaşmalar ve sözleşmelerle ucuza aldıkları elektriği kendi kârlarını koyduktan sonra müşterilerin de kazanacağı şekilde fiyat belirleyip satmaları mümkün olabiliyor.

Ucuz Elektrik Nasıl Alınır? Ucuz elektrik alabilmek için normal dağıtım şebekenizi işleten firmaların dışında elektrik bayiliği almış olan firmaları tanımamız gerekmektedir. Bunun dışında bu firmaların sattıkları indirimli elektrik kampanyasından faydalanmak için ön koşul olarak belirledikleri gereklilikleri de yerine getirmemiz gerekmektedir.

Elektrik tedarik firmaları ucuz elektrik satmak için elektrik bazı şartlar ortaya koymuştur. Bu şartlardan en önemlisi kullanım oranının belirli seviyeye çıkmış olması şartıdır. Örnek olarak verecek olursak herhangi bir özel elektrik bayisi yüz liranın üzerinde elektrik tüketen kullanıcılarına bu tutara ulaştıktan sonra bu tüketicisine daha ucuz elektrik satmak için bir kampanya başlatarak tüketicileri ile sözleşme imzalıyor olabilir. Ucuz elektrik kampanyaları genellikle bu türde yapılan anlaşmalardır.

Elektrik Bayiliği Nasıl Alınır? Eğer aylık çok fazla elektrik kullanımınız varsa elektrik bayiliği alarak elektriği daha uygun fiyata alma şansınız da bulunmaktadır. Aldığınız elektriği illa ki başkalarına dağıtmanız gerekmemektedir. Aldığınız elektriğin tamamını kullanacağınız bir gideriniz bulunuyorsa o zaman hem uygun ve ucuz fiyata elektrik almış olursunuz hem de bayiliğiniz olmuş olur.

Bayilik Başvuru Formu





  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz