Kendi İşini Kur

KENDİ İŞİNİ KURUP BAYİLİK ALMAK
 1. Bayilik için Elektra Enerji ile aranız bir bayilik sözleşmesi imzalanır ve bu sözleşmede Elektra Enerji’nin enerji sektörü mevzuatları çerçevesinde belirlediği ilkelerde hareket edileceği üzerinde mutabakat sağlanır.
 2. Elektra Enerji bayisi olarak belirli süre için teminatsız bir şekilde bayilik alabilirsiniz.
 3. Aylık aktivitenizi gösteren belli adetlerde satış kotalarınız olacaktır.
 4. Bayilerimiz 1-2 yıl içerisinde kendi portföylerini oluşturarak ve işe hakimiyetlerini artırmalarının ardından alt bayilikler verebilirler.
 5. Ofis tutma zorunluluğu yoktur ancak hedeflenen müşteri sayısını geçen bayilerin ofis tutmaları teşvik edilir.
 6. Başarılı bayilere yerel kampanya desteği ve satışı teşvik edici ödüllendirmeler gerçekleştirilir.
 7. Elektra Enerji tarafından bayilere yetki belgesi verilir ve bu belgeler her yıl yenilenir
 8. Ödemeleriniz tam zamanında ve eksiksiz olarak yapılır, detayları şeffafça sizinle paylaşılır.

Ucuz Elektrikle Kazanmaya Başlayın
Faturaların kabarık gelmesi ve bu faturaların günlük yaşantımızda yük olması, artık sorun olmaktan çıkmaya başlamaktadır. Yeni uygulama ile birlikte serbest tüketici uygulaması başlatılmıştır. Serbest tüketici uygulaması ile birlikte, 100 TL ve üzeri faturası olan kişiler, serbest tüketici olmaktadır. Bu kişiler, telefon aboneliğini değiştirir gibi, elektrik kurumunu değiştirebilmektedir. Yeni yapılan bu uygulama ile indirimli elektrik kullanma hakkına kavuşan aboneler, ucuz elektrik kullanmaya başlamışlardır.

Acaba mı? Gibi şüphelere yer vermek yersizdir. İndirimli elektrik artık çok kolay bir hale gelmiştir. Bu uygulamalarla birlikte indirimli elektrik hayal olmaktan çıkmaktadır. Bu uygulamadan faydalanmak için, bayiler aracılığı ile veya özel elektrik firmasının internet sayfasından, sözleşme imzalamak yeterlidir. Aboneliğiniz kısa zamanda özel elektrik firmasına geçmektedir. Özel firmalar, kat sayı uygulamasında yaklaşık olarak yüzde on beş kadar bir indirim sağlıyorlar. Abonelik çalışmaları ve elektrik kesintisi durumlarda daha avantajlı seçenekler sunmaktadırlar.

Bayilik sistemi ile çalışan bu kurumlar, elektrik bayiliği vererek, hemen hemen herkesin rahatlıkla ve pratik bir şekilde bayi olmasını sağlamaktadır. Bu uygulama ile birlikte insanlar, faturalarında indirimi görmeye başlamaktadırlar. Bayilik sisteminde bayiler, topladıkları abonelerin faturalarından yüzde almaktadırlar. Bu yüzde uygulaması ile birlikte, bayi olan kişi başka bir bayi getirdiğinde ona yeni bayinin çalışmalarından yüzde verilmektedir. Bu şekilde binlerce bayin sahibi olan firma, bir anda bayi zinciri oluşturmaktadır. Bu zincir ile birlikte, elektrik kullanımı indirimli bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Bayilerin çalışmalarında, aboneleri ikna etmek için teknolojiden yararlanması daha mantıklıdır. Özel elektrik firmasının internet sitesinden tanıtım yapılabilir.

Abone toplarken ciddiyet oluşturulması gerekir. Bu ciddiyet ile birlikte, insanlar bu çalışmaları daha ciddiye alacaklardır. Büyük faturalar ödeyen sanayiciler ve fabrikalar, indirimli fatura uygulaması ile birlikte, daha hesaplı faturalarla karşılaşmaktadır. Böylece her yapılan bu indirimle birlikte, senelik kazanç azımsanmayacak rakamlara ulaşmaktadır. Böyle bir imkân varken, yüksek faturalar ödeyen firmaların, indirimli elektrik uygulamalarından faydalanmaması, düşünülemez. En iyi elektrik kurumu, size en iyi hizmeti sunan ve indirimler sunan kurumdur. Günümüzde bu konuda büyük bir yarış başlamıştır. Sizde kendinize uygun bir indirimli elektrik firması bulabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz