Konya Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Konya Ucuz & İndirimli Elektrik
Teknoloji geliştikçe her alanda düzenlemeler ve gelişmeler yapılmaktadır. Bu gelişmeler ve düzenlemelere elektrik de girmektedir. Yeni düzenlemeler ile tek bir firmadan elektrik alma zamanı artık bitti. İlk zamanlar serbest tüketici sınırını aşanlar istedikleri şirketten elektrik almaya başladı. Piyasada yeni açılan elektrik şirketleri ise  Konya indirimli elektrik fiyatları sunmaktadır. Ekonomik yapmak isteyen kullanıcılar ise indirimi ve ucuzluğu sevdiği için bu şirketler ile çalışmaktadır.

Nasıl Oluyor?
Elektrik pazarı, tüm kullanıcıların daha ucuz elektrik hizmeti alabilmesi için rekabet başlatmaktadır. EPDK yani Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, değişim zamanını hızlandırmak adına bir serbest kullanıcı sınırı belirlemiştir. Senede 2000 kWh ve üstünde elektrik kullanan tüm kullanıcılar artık serbest olup şirketi değiştirebiliyor. 2000 kWh elektrik enerjisi kullanımı bir ay içinde yaklaşık olarak 100 TL faturaya karşılık gelmektedir. 2018 yılından sonra Türkiye'de 13 milyonu aşkın serbest kullanıcı bulunmaktadır.

Piyasadaki elektrik şirketlerini görevli ve indirimli elektrik sunanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Görevli şirketler sadece kendi reyonlarında EPDK ulusal tarifesinden satış yapmaktadır. Her iki kurumda serbest kullanıcılara indirimli bir şekilde elektrik satabilir. Bu sayede görevli kurumlar, görev bölgesi dışında yer alan şehirlerde indirimli elektrik satabilmektedir. İndirimli bir şekilde elektrik kullanmak, özellikle Türkiye gibi bir yerde pahalıysa mutlaka tercih edilmektedir. Ucuz ve indirimli olan bu elektrikleri özel kaliteli kurumlar ile anlaştığınızda daha sağlıklı olacaktır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz