Poliklinik ve Eczaneler İçin İndirimli Elektrik

İndirimli Elektrikten Faydalanmanın Yolu

Poliklinik ve Eczaneler İçin İndirimli Elektrik

Elektrik, hayatın olmazsa olmazıdır. Başta aydınlatma olmak üzere onlarca farklı alanda, yüzlerce farklı cihazda elektrik kullanılır ve bütün haneler, fabrikalar, ofisler aylık elektrik faturası ödeyerek kullanmaya devam ederler. Fakat ülkemizde elektrik tarifeleri oldukça yüksektir. Bu da her ay yüksek faturalar ile karşılaşmanıza, her yıl milyarlarca elektrik faturası ödemenize yol açıyor. Oysa bundan kurtulmanın, tüketim maliyetlerini düşürmenin yolu var.

İndirimli elektrik kullanarak sizler de faturalarınızı düşürebilirsiniz. Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliğine göre aylık otalama elektrik faturası 100 TL ve üzeri gelen herkes serbest tüketici vasfına sahip oluyor. Bu sayede de elektrik tedarik şirketini belirleyebiliyor.

Ucuz Elektrik Kullanma Avantajı

Serbest tüketiciler için tedarikçisini seçebilme imkânı son yıllarda getirilmiştir. Bu sayede özellikle İstanbul Ankara gibi büyükşehirlerdeki vatandaşlar tüketim bedellerini düşürme, faturalarını azaltma şansı elde etmişlerdir. Her geçen gün de bu alanda farkındalık oluşuyor. Daha fazla kişi kendi tedarikçisini seçerek özel indirimlerden, kampanyalardan faydalanma imkânı buluyor.

Eğer siz de serbest tüketici şartını taşıyorsanız kendi tedarikçinizi seçebilirsiniz. Firmamız bu açıdan son derece avantajlı fırsatlar sunuyor. Özel indirim paketleri sayesinde en çok tercih edilen ucuz elektrik tedarikçilerinden biri konumunda bulunuyor. Dilerseniz fırsatlarımızdan yararlanmak adına sayfamızdan teklif alabilir, firmamızdan hizmet aldığınız taktirde nasıl bir fatura ile karşılaşacağınızı, avantajınızın ne kadar olacağını rahatlıkla görebilirsiniz. Bilgileriniz dahilinde sunacağımız teklifi değerlendirebilirsiniz.

Elektrik Bayiliği Fırsatı

Serbest tüketicilerin kendi elektrik tedarikçilerini seçebilmeleri aynı zamanda bir iş imkânı da sağlıyor. Dilerseniz firmamızın sunmuş olduğu elektrik bayiliği hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Kendiniz bayi olarak tedarikçi olabilir, tüketicilere doğrudan ulaşım sağlayarak her abonenizden kâr payı kazanabilirsiniz.

Profesyonel olarak elektrik satışı ve tedarik yapan girişimcilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Çünkü insanlar artan faturalardan büyük şikayetçi. Bu da yeni arayışlara sevk ediyor. Bizler kişiye ve kuruma özel paketler, kampanyalar ve indirimler sunarak hem vatandaşların hem de bayilerimizin kazanmasını sağlıyoruz. Girişimcilerimizin iş kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Piyasayı dengede tutmak adına pek çok kolaylık sunuyoruz.