Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/elektra2/public_html/wp-includes/post-template.php on line 317

Şimdi ucuz elektrik zamanı!

Şimdi ucuz elektrik zamanı!

Elektriksiz bir hayat artık düşünülemez. Hava gibi, su gibi muhtacız artık ona. Düşünsenize sadece 1 hafta elektriksiz kaldığımızı. Yediğimiz ekmekten içtiğimiz suya kadar artık her şey de elektrik kullanılmaktadır. Bunu bazen fazlasıyla yapıyoruz. Buda maalesef maddi anlamda bizlere bazen fazla yük olarak yansımaktadır.

 

Tamda bu sebepten ötürü indirimli elektrik düşünceleri kafamızda yer edinmeye başlarken bizler, sizlere ucuz elektrik  konusu hakkında bir takım bilgiler vereceğiz. Yukarda da belirttiğimiz gibi artık elektriksiz hiçbir şey yapamadığımız için faturalarımız yüksek gelmektedir. Aylık fatura tutarımız 130 Türk Lirası ve üzeri geliyorsa indirimli elektrik faturası olarak değerlendirilebilmektedir.

 

Bunun için mevcut bulunan tedarikçi elektrik firmalarından, ucuz elektrik bayilik avantajlarını ve fırsatlarını öğrenerek kendi faturamıza hangi fırsat daha uygun geliyorsa onu tercih etmek, faturalarımızın bir nebze azalarak bütçemizin rahatlamasına yol açar. Belki bir firma sahibisiniz ve binlerce lira fatura ödüyorsunuz. Böyle bir durum varsa ucuz elektrik bayilik avantajları mutlaka sizler için çok yararlı olacaktır.

Bayilik sayesinde ucuz elektrik imkanı tanıyabileceğiniz kullanıcılar üzerinden hem talebin artışı gözlemlenebilir hem de kullanıcıların faturalarında sağladığınız indirimler ile müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırabilirsiniz. Şu anda sürekli rekabet içerisinde yer alan ticaret piyasasında böyle bir yatırım ile iş dünyasına atılmanız sizi yarışa 1-0 önde başlamanızı sağlayacaktır.

Günümüzün teknolojik fırsatlarından ve imkânlarından yararlanmak için, kullanmakta olduğumuz elektrikli makinelerin fazla olması ve onlarsız hiçbir şey yapamadığımız düşünüldüğünde, faturalarımızı en asgari tutara indirebilmek için mutlak surette aylık 130 Türk Lirası ve fazlası gelen vatandaşlarımızın bu fırsattan yararlanması gerekmektedir. Bu şekilde daha huzurlu bir geleceğe, daha kazançlı bir şekilde erişebilir ve aynı düzeyde kullanmış olduğumuz elektriğe daha az miktarlar ödeyebiliriz.

 

Comments (9)

 • Murat mert Reply

  En uygun elektrikden nasıl faydalanırım

  Mart 16, 2020 at 1:30 pm
  • İbrahim Kafa Reply

   300 tl fatura ödüyorum ne kadar olur fatura bilgi verebilirsiniz

   Ocak 3, 2021 at 10:44 am
   • Ahmet Reply

    250tl fatura ödüyor bana nekadar fatura gelir

    Mayıs 1, 2021 at 6:30 pm
 • İbrahim yılmazer Reply

  Covid 19 nedeniyle 3 faturam yani 650 TL elektrik faturam var nasıl ödeyebilirim

  Mayıs 21, 2020 at 5:52 am
 • Hikmet ovale Reply

  Ev için Sürekli 400 tl den fazla aylık fatura ödüyurum

  Ağustos 16, 2020 at 8:43 am
 • Mehmet nuri Yaşlı Reply

  Elektirik abone sayım 12 adettir faturalarımda yüksek gelmektedir indirimden nasıl faydalanırım.

  Eylül 18, 2020 at 5:21 pm
 • Hanifi Reply

  2800₺ fatura ödüyorum ticarethane

  Ocak 16, 2021 at 9:09 am
 • Ahmet Reply

  230tl elektrik faturası geliyor ucuz elektrikredi ne kadar indirim olur

  Mayıs 1, 2021 at 6:24 pm

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.