1 KW KAÇ TL? ELEKTRİK BİRİM FİYATI 2023

2023 Elektrik Fiyatları Ne Kadar Oldu Güncel Elektrik KW Fiyatı Nedir?

Elektrikte Avantajlar Burada

Son bir kaç yılda etkisini gösteren fiyat artışları enerji piyasasını da yüksek oranda etkilemiştir. Buna çözüm olarak geliştirilen ve elektrik maliyetlerinden tasarruf sağlamak amacıyla serbest tüketici sistemi ucuz elektrik kullanımına imkanı vermektedir.

Serbest Tüketici İle Nasıl Ucuza Elektrik Alınır?

Yıllık elektrik kullanımı 1100 kwh ve üzerinde olan tüketiciler serbest tüketici statüsünde sayılmaktadır ve enerji tedarikçisini seçme hakkına sahiptirler. Kullanıcılara bu sayede daha ucuz elektrik sağlanmaktadır.

Yıllık elektrik tüketim ortalaması uygun şartlarda olan kullanıcılar dilediği firmadan enerji hizmeti alabilecek ve bu sayede indirimli elektrik kullanabilecektir. Tüketim miktarı şartlarına uyan her kullanıcı serbest tüketici statüsünde yer almakta ve bu sayede elektrik faturalarında avantajları yakalamaktadır.

Elektra Enerji, kazan kazan prensibiyle sürdürülebilir bir kültürdedir. Sektördeki gelişmeleri müşterileriyle paylaşmakta, güvenilir bir şekilde doğru bilgileri en hızlı şekilde müşterilerine aktarmaktadır.

 

Ucuza Elektrik Alabilmek İçin Ne Yapılması Gerekir?

Kullanıcılar Elektra Enerji’ye mail olarak, son 2 ayda gelen faturaların kopyalarını göndermesi gerekmektedir. Elektra Enerji fiyatlandırma birimi ilettiğiniz faturaları inceleyerek ne kadar tasarruf edileceğini, size sunulacak avantajları ve sözleşme koşullarını içinde barındıran bir teklif sunacaktır. Teklifin kabul edilmesi ve sözleşme aşamasının tamamlanmasına istinaden EPİAŞ sisteminde kayıt işlemleri tamamlanmaktadır.

Elektra’da Bayi Olabilmek İçin Ne Gerekiyor?

Aylık fatura bedeli 100 TL ve daha yüksek olan tüketiciler dilediği elektrik tedarikçisi ile çalışabilmektedir. Dolayısıyla Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir satış ağı oluşturulması hedeflenmekte ve elektrik bayilik ağı genişlemektedir.

Alınan bayilik doğrultusunda aylık faturası 100 TL ve üzerinde olan her kullanıcı bayinize abone olabilmektedir. Yeni bayilere gerekli sistem eğitimleri Elektra Enerji uzmanları tarafından verilmektedir. Bayiler için kampanyalar hazırlanarak kazançları artırılmaktadır.

Bayilik Başvurusu Nereden Yapılır?

Elektra Enerji bayiliği için www.elektraenerji.com.tr adresi üzerinden bayilik başvuru formu doldurulabilmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan bayi adayları ile bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Bayilik için ofis açma zorunluluğu bulunmamaktadır ancak hedef müşteri sayısına ulaşıldığında ofis açmak daha fazla gelişim açısından önemlidir. Bayilik başvurusu kabul edilen bayilere yetki belgesi verilmektedir. Bayiler ödemelerini eksiksiz olarak zamanında almaktadır. Ödeme detayları da ayrıca verilmektedir.