Faturalandırma

Faturamız Kısmı Ön Bilgilendirme

Ulusal Tarife birim fiyatları ve elektrik fatura kalemleri, EPDK ( Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) tarafından belirlenmekte olup, tarife tablosu değişiklik olan her ay resmi gazete de yayımlanarak kurul onayı ile yürürlüğe girmektedir.


FATURAMIZ

ŞEFFAF VE ANLAŞILABİLİR

Fatura Formatımızda şeffalık ve anlaşılabilirlik ön planda tutulmuştur. Ulusal Tarifede yer alan mevzuat gereği alınması gerekli tüm bedeller, faturamızda ayrı olarak görülebilmektedir.

GRAFİKSEL FATURA

Abonelerimiz, son 1 yıllık dönemdeki, aylık tüketim miktarlarını ve fatura tutarlarını, fatura üzerinden takip edebilmektedir. Grafiksel Fatura, ani tüketim değişikliklerini takip edebilmeniz açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır.

TASARRUF TUTARI

Faturanızda Elektra İndirimli Faturanız ile İndirimsiz Fatura arasındaki toplam tasarruf tutarınızı görebilir, isterseniz, Aylık Karşılaştırma Tablosu talebinde de bulunabilirsiniz

ONLİNE FATURA TAKİBİ

Kullanıcı Adı ve Şifrenizi alarak, Elektra Web müsteri giriş kısmından, fatura ve tüketimlerinizi online olarak takip edebilir, fatura karşılaştırması yapabilir,

FATURA ÖDEME KANALLARI

Türkiye’nin her yerinde kolay, zamanında, en uygun maliyetlerle hatta masrafsız olarak, EFT / DBS / OTS / İnternet Bankacılığı / Kredi Kartı / Gişe / Çağrı Merkezi / PTT kanallarıyla ödeme yapabilirsiniz.