E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Müşteri Memnuniyeti

Elektra Enerji elektrik kavramını somut bir hale getirerek sizlere sunmak için çalışmaktadır.

 

 BUNU İÇİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KAPSAMINDA;

  • Örgüt kültürünü kazan-kazan modeliyle sürdürülebilir tutma çabasındadır,
  • Müşterilerini sektör gelişmelerinden her zaman haberdar eder,
  • Müşterilere doğru bilgiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak için iş süreçlerinde sürekli çağdaş ve yenilikçi çözümler arar,
  • Şeffaf ve dürüst olmayı ilke edinmiştir,
  • Şikâyetleri azaltan sistemler kurar,

 

Gelin sorunlarınızı beraber çözelim!

Daha önce çalıştığınız firmanızla ilgili yaşadığınız sorunları, sevmediğiniz yanlarını bizimle paylaşın gelişim sürecimize katkıda bulunun. Aynı sorunları yaşamayı engelleyelim.

Çözümü siz bulun biz geliştirelim!

Benim kaliteli bir çözümüm mü var diyorsunuz? O zaman bize çözümünüzü sunun anlaşırsak hem kendi sorununuzu kendiniz çözün hem de biz o çözümü geliştirmeye çalışalım.

Çevre ve Diğer Canlılara Duyarlılık!

Her birey yada kurum çevreye ve diğer canlılara duyarlı olmak zorunda olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda çevreye en az zarar verecek teknolojik yöntemleri kullanmaya çalışıyor, müşterilerimizi de bu konuda yönlendiriyoruz ki onlarda çok küçük değişikliklerle çevreye ciddi katkı sağlıyor olacaklardır. Çevreye duyarlılık ile ilgili taleplerimizi anlayışla karşılamanızı bekliyor olacağız.

Yeni Enerji Tüketicisi!

Her tüketici bizim için “Yeni Enerji Tüketicisi’dir. Size tüm teknolojik seçenekleri güvenilir bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Ödemelerinizi tüm yöntemlerle masrafsız yapmanız için tüm kanallarla anlaşmalarımız bulunmaktadır. Ödeme Kanalları

 

Abonelikle ilgili (ürün, hizmet ve adres vs) değişikliklerinizi istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde yapmanız konusunda gereken desteği sağlıyoruz. Yeni önerilerimizi avantajlı paketlerimizi sizlere sunuyor olacağız.

 

Faturalarınızda Elektra kaynaklı herhangi bir hata olmamaktadır. Bu kapsamda tüm çapraz kontroller yapılmakta ve doğru faturalar hazırlanmaktadır. Faturamız üzerinde geçmiş tüketimlerinizden, toplam tasarruf tutarınıza kadar tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz her an istediğiniz yöntemle kolayca ulaşmanız bizim önceliğimizdir