Afyonkarahisar Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Özel Elektrik Firmaları İle Ucuz Elektrik Tüketimi


Ucuz elektrik kullanmak hayal olmaktan çıkmıştır. Elektrik kurumlarının vatandaşların elektriğini yetiştirmede zorlanması ile birlikte, özel elektrik üretimi ve dağıtımı serbest hale gelmiştir. Özel elektrik dağıtım firmalarına geçebilmek için bazı şartlar oluşturulmuştur. Bu şartlara serbest tüketici olanlar dahil edilmiştir. Nedir serbest tüketici? Faturası aylık ortalama 100 TL ve üzeri olan elektrik tüketicileri, serbest tüketici olarak tanımlanmaktadır. Böylece elektrik kurumunu seçebilmektedir.

İndirimli elektrik firmaların geçmek için, gerekli olan sözleşmenin imzalanması gerekir. Bu sözleşmeye bayilikler aracılığı ile veya kurumun internet sitesinden de ulaşılabilir. Sözleşmeler imzalandıktan sonra Elektrik kurumuna bildirilir ve bu bildiriden sonra özel indirimli elektrik firmasının abonesi olursunuz. Abonelik ve kesinti gibi durumlarda avantajlı hale geleceğiniz özel indirimli elektrik kurumlarında, faturalara uygulanan kat sayı uygulaması düşük olarak gösterilmektedir. Bu da faturalarda yüzde on beş gibi bir indirim demektir.

Bayi olmak isteyen, ucuz elektrik işinden kazanç sağlamak isteyen bir kişi, öncelikle sözleşmeyi imzalaması gerekir. Ayrıca elektrik firmasının hesabına belli bir miktar para yatırması gerekir. Böylece elektrik firması hem bayi sayısın çoğaltıyor, hem de gelir elde etmiş oluyor. Topladığı abonelerin faturalarından yüzde alabilen bayiler, abone toplama konusunda belli bir sınırla sınırlandırılmamışlardır. Böylece, alabildiğine abone toplayabilmektedirler. Özel indirimli elektrik firmaların fatura hizmetlerinde, kat sayı düşük olduğu için, abone, elektrik kesimi ve açma işlemlerinde, indirime gidildiği için, faturalar daha avantajlı hale gelmiştir. İndirimli elektrik firmalarının farkını anlamak için, abone olmak gerekir. Ayrıca bu indirimden faydalanmak için, sözleşme imzalamanız yeterlidir. Hemen indirimli elektrikten faydalanabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz