Akdeniz Bölgesi Bayilik

Ucuz Elektrik İle Daha Az Ödeyin

Elektrik üretimi, barajlardan yapılmaktadır. Barajlardaki santraller aracılığı ile elektrik üretimi oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ancak günümüz tüketimi çok artmıştır. Bu artıştan dolayı elektrik kurumları yetersiz hale gelmeye başlamıştır. Yeni bir uygulama ile elektrik tedarik işlerinde, özel sektöre kapı açılmıştır.

Özel Elektrik Dağıtıcı Firmalar Özel tedarikçi firma ile anlaşma hakkı olan serbest tüketiciler, sözleşme imzalayarak, yeni elektrik tedarikçi firma ile anlaşmış olacaklardır. Özel tedarik şirketlerin faturaları -10 indirimli gelmektedir. Bu nedenle, özel firmalarla anlaşmak avantajlıdır. Depozito gibi ücretlerde ve çarpılan katsayılarda indirim söz konusudur. Bayilik Çalışmaları Bayilik çalışmasına, herkes katılabilir. 18 yaşını doldurmuş herkes bayilik belgesi alabilir. Büyüyen bayiler zamanla büroya geçebilmektedirler. Bayii olan kişi bir miktar ücret öder. Bu ücretle bayilik satın alınmış olur. Bu satın alınma işleminden sonra, bayiler, kendileri gibi bayi getirdikleri zaman, onların satışlarından ücret almaktadır.

Bu şekilde büyük bir bayi ağı oluşturulmaktadır. Avrupa'da yaygın olan bu bayilik işlemleri, hızlı büyümekle beraber, bayiliklerin masrafsız bir şekilde satışını da gündeme getirmektedir. Müşteriler için ucuz elektrik sunan bayiler, müşterilerin faturalarından da yüzde almaktadırlar. Elektrik piyasası gibi dev bir piyasada kazanmak için Akdeniz Bölgesi Elektrik Bayiliği almanın tam zamanıdır.

İndirimli Elektrikten Faydalananlar
Genellikle sanayi esnafı ve ticaret esnafı, indirimli elektrik seçeneklerinden faydalanmaktadır. Büyük süt fabrikaları ve bütün işi elektrikle olan esnaflar rahatlıkla faydalanmaktadır. İndirimler, onlar için hatırı sayılır meblağlar bırakmaktadır. Bu büyük indirimden faydalanmak için, serbest tüketici olmak gerekir.

Serbest tüketici olmak için, dağıtım kurumuna dilekçe verirsiniz ve serbest tüketici belgenizi alırsınız. Daha sonra, özel elektrik kuruma geldiğiniz zaman da bir sözleşme imzalanır ve bu sözleşmenin genel dağıtım şirketine verilmesi ile birlikte, genel dağıtım şirketinde aboneliğiniz sone erdirilir. Daha sonra, aboneliğiniz yeni özel elektrik kurumuna geçer. İndirimli elektrik kullanım işlemleri, bu aboneliğin geçmesi ile başlar. Artık sizde indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz