E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Ankara İndirimli Elektrik & Ankara Elektrik Bayiliği

Ankara’da İndirimli Elektrik ve Ankara Elektrik Bayiliği

Ankara ve bölgesi için indirimli elektrik satış bayiliği alabilir kendi işinizi büyütebilirsiniz. Ankara Ucuz İndirimli Elektrik ve Bayilik hakkında detaylı bilgi için;

  • Adres: Maslak Mah. Saat Sok. Spine Tower. No:5 Kat:23 Daire:202 Sarıyer / İSTANBUL
  •  Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  •  Tel: (0850) 840 10 32
  •  Email: info@elektraenerji.com

Evet, yanlış duymadınız, indirimli elektrik kullanmak artık çok kolay ve bu fırsattan yararlanmak sadece bir telefon numarası tuşlamak kadar basit bir hal almış durumdadır. Şöyle ki; önceleri elektrik hizmeti devlet tekelinde bulunan bir hizmet iken günümüzde elektrik üretim ve tedarik işlerini özel sektör eli ile yapılmaktadır. Halihazırda halk tarafından fazla bilinmeyen bu durumu lehinize çevirmek sizlerin elinde, yani bu durumun kısaca açmak gerekirse elektrik satışı, özel sektör üzerinden yapılmaktadır..

Müşteri kazanabilmek için ucuz elektrik hizmeti sunan firmalar, gün içerisinde kullanılan zamana göre de indirimli elektrik vermektedirler. İşte asıl püf nokta burada devreye girmektedir. Evinizde, işyerinizde veya elektrik kullandığınız yer neresi ise ilk önce kullanım miktarınızı ve kullanım saatlerinizi bir çizelgeye dökmek ve sarf analizi yapmanız olacaktır. En çok elektriği hangi zaman aralığında kullandığınızı tespit ettiğiniz andan sonra elektrik sağlayıcı firmanız ile irtibata geçerek sizin için en uygun tarife olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Örneğin gündüz vakti kullanılan elektrik ile gece vakti kullanılan elektrik miktarı arasında yüksek miktarda fark bulunması nedeniyle firmalar gündüz vaktindeki yığılmanın ve gece vakti olan sığlaşmanın önüne geçebilmek için gece vakti indirime gidebilmektedirler. Gece sizler yatarken çalıştırdığınız vakit herhangi bir zararı olmayan çamaşır veya bulaşık makinelerinin kullanacağı elektrikten tasarruf etmiş olacağınız gibi sizler uyurken makineleriniz sizlerin işlerini yapacaktır, hem de aynı işi daha az elektrik harcayarak.