Antalya Ucuz & İndirimli Elektrik

Ucuz Elektrik Nedir? Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği’nde, ortalama 1 aylık elektrik tüketim faturası 100 TL ve üzeri olan kişiler için “serbest tüketici” ifadesi yer almaktadır. Serbest tüketici, kendi seçtiği herhangi bir özel elektrik tedarik şirketinden, daha uygun fiyata elektrik satın alabilme hakkına sahiptir. İsterse uzun süreli kontratlar yaptırıp, elektrikte oluşacak ani fiyat yükselmelerinden kendisi etkilenmeyebilir. Elektrik faturası 100 TL ve üzeri olan herkes, antalya ucuz elektrik fırsatlarından yararlanmalıdır.

İndirimli Elektrik Nasıl Sağlanır? Serbest tüketiciler, abonesi olduğu elektrik tedarik firmasını değiştirebilir ve herhangi bir şirketle anlaşma yapabilir. Bu şekilde, yıllık olarak harcadığı elektrik miktarını düşürmüş olur ve böylece tasarruf eder. Antalya İndirimli elektrik kullanımı için, abonesi olunan elektrik firmasıyla o alandaki başka tedarikçileri kıyaslayıp tasarruflu olan aboneliğe geçilebilmektedir. Bu kıyaslama, internet yolu ile de yapılabilir.

Elektrik kullanma oranı arttıkça, tasarruf miktarı da çoğalmaktadır. Firmalar arası karşılaştırma yapılırken, bütün bilgiler çevrim içi olarak eksiksiz ve doğru girilmelidir. Çünkü verilen bilgilerle yönlendirme yapılacağı için bilgi aktarımının önemi büyüktür. Daha sonra, başvurarak yeni aboneliğe geçilebilir böylece ucuz elektrik kullanılmaya başlanır.

Herkes Bayilik Alabilir Mi? Elektrik bayiliği alınması için, toptan alım gerçekleştirilerek dağıtım sağlanabilmektedir. Elektrik bayiliği almak için başvuru yapılırsa ve onaylanırsa, herkes dağıtım yapabilir.

Avantajları Nelerdir? Ucuz elektrik kullanmaya başlamak, hem çok basit hem de kısa zaman diliminde gerçekleşen bir süreçtir. Ayrıca, çoğu kişi tarafından tercih edilen bu yöntem sayesinde, enerji de doğru bir şekilde kullanılmış olmaktadır. Sonuçta, tüketicilerin bütçeleri artmakta ve bayilik alanlar da iş sahibi olmaktadır. Seçenekleri çok olan piyasalar, her zaman daha avantajlıdır. Piyasada dengeli bir şekilde kalabilmek için diğer rakiplerin çok sayıda olması, kullananlar bakımından tüm yönlerden bir artı olarak düşünülmektedir.  

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz