Başka Elektrik Firmasına Nasıl Geçerim?

Elektrik aboneliğinizi değiştirmekte özgürsünüz evet yanlış duymadınız istediğiniz firmadan elektrik alabilirsiniz, güncel serbest tüketici limitlerine ulaşan herkes elektrik aboneliğini başka bir firmaya taşıyabilir. Güncel serbest tüketici limitleri için Serbest Tüketici sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Siz de aboneliğinizi Elektra Enerji’ye taşıyarak tasarruf etmeye indirimli elektrik kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Abonelik değişikliği için yapmanız gereken sitemizin iletişim sayfasından formu doldurmak veya müşteri hizmetlerimizden destek alarak ucuz elektrik başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75

ELEKTRA ENERJİ’YE NASIL GEÇERİM

BAŞVURU

Son 2 aya ait elektrik faturaları birer kopyasının Elektra Enerji’ye mail gönderilmesi yeterlidir. info@elektraenerji.com (0212) 273 01 70

TEKLİF

Fiyatlama birimimiz tarafından göndermiş olduğunuz faturalara ilişkin tasarruf tutarınızı, Elektra’nın farklılıklarını ve sözleşme şartlarımızı içeren teklifiniz bir gün içerisinde size iletilir.

SÖZLEŞME

Teklifimizin kabul edilmesi halinde, standart anlaşılır sözleşmemiz imza için en kısa sürede size ulaştırılır.

info@elektraenerji.com (0212) 273 01 70

GEÇİŞ

Sözleşmenin Elektra Enerji’ye ulaşmanın ardından, en yakın kayıt döneminde devreye girmek üzere EPİAŞ sistemi üzerindeki kayıt işlemi Elektra Enerji tarafından tamamlanır.

İndirimli Elektrik Faydalanın

Belli zamanlara kadar böyle fırsatlardan istifade etmek kesinlikle söz konusu değildi. Çıkan kanunlarla beraber bizim gibi hizmet veren birçok firma sizlerin huzuruna ulaşmaya başladı. Önce ki senelerde sadece bir firmaya bağlı kalma durumu olabiliyordu ancak sizlerin de belli elektrik kullanma limitlerine ulaşma şartıyla artık böyle bir sorun kalmadı. Rahat bir şekilde muhatap alabileceğiniz, sorumluluk yüklenen bir firmayız. Sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuzu bilerek sizlere fırsatlar silsilesi oluşturuyor ve hemen değerlendirmenizi umut ederek tasarrufa ve kazanca adım atmanızı bekliyoruz. Bizlerden istediğiniz konuda ayrıntılı bilgiler alabileceğinizi unutmayınız ve her zaman yanınızda olduğumuzu biliniz.

Sizlere indirimli elektrik kullanımının gereklerini sunuyor ve bunun getirisini kazanmanızı sağlıyoruz.