İndirimli Elektrik Bayiliği Almak

Bayilik Alıp Uygun Fiyata Elektrik Alıp Satmak

Ağır elektrik faturaları hemen hemen herkesin canını sıkmaktadır. Kullandığımız elektriğin ücretinden çok daha fazlasının faturalara yansıtılması ise ayrı bir dert oluşturmaktadır. Tüm bu olumsuz duruma rağmen elektrikten vazgeç şansımız da yoktur. Bu nedenle aynı elektriği kullanırken daha az ödeyecek bir formül ararız.


Tüm Türkiye geneline bayilikler vermekteyiz, elektrik enerjisi bayiliği hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Yakın zamana kadar böyle bir ihtimali düşünmek bile mümkün değildi. Ucuz elektrik almak gibi bir düşünce komik gelirde belki. Çünkü tekelleşmiş kontrolündeki işletmelerden olan elektrik işletmeleri dışında elektrik alınabilecek iş yerleri bulunmamaktaydı. Bu nedenle herkes gibi biz de belirlenen ağır elektrik tarifeleri üzerinden elektrik almak durumunda kalırdık. Büyük sanayi kuruluşları dışındaki her meskene aynı tutarlar üzerinden satılan elektrikler bazen ödenemeyecek derecede ücretlere tekabül edebilmekteydi.

İndirimli elektrik dönemine geçtikten sonra ve elektrik işletmeleri özelleştirildikten sonra işin içine küçük çapta elektrik işletmeleri ve bayileri girdi. Bu da elektrikte rekabeti birlikte getirdi. Tekelleşmeden kurtulan elektrik işletmelerinin ürettiği elektrik farklı bayilere satılmaya başlandı. Böylece farklı elektrik bayiliği alan bayiler farklı kampanyalar ve tarifeler uygulayarak müşteri çekmeye çalışmaya başladı. İndirimli elektrik alma fırsatı bulan bir çok insan bu fırsattan yararlanarak artık ucuz elektrik kullandığı gibi elektrikle ilgili aldığı her türlü hizmeti de daha kaliteli bir şekilde alma şansına ulaştı.

Elektrik bayiliği alarak ucuz elektrik satan firmalar artık Türkiye'nin her yerinde büyük bir sayıya ulaştı. Gerekli şartları karşılayan tüm girişimcilerin alabilecekleri bu bayilik türü ile elektrik üreten ve satan firmalardan elektrik alınabilmektedir. Alınan bu elektrikler ise uygun satış teknik ve yöntemleri ile müşterilerine ulaştırılmaktadır. Bir çok bayi sattığı elektrik tutarlarını belirli bir tutarın üzerine ulaşması halinde kullanılan elektriği daha uygun tarifelerden satmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için firmaya başvurmak gerekmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz