Berber ve Kuaförler İçin Ucuz Elektrik

Berber ve Kuaförler Güzellik Merkezleri İçin Ucuz Elektrik İmkanı

Ülkemizin en yaygın işletmelerinin başında berberler, kuaförler ve diğer kişisel bakım merkezleri gelmektedir. Bu işletmelerin pek çok düzenli giderleri vardır ve bunlar arasında özellikle elektrik en fazla ihtiyaç olandır. Hatta bu işletmeler için elektrik olmadan çalışmalarına devam edebilmek imkansızdır.

Elektrik tüketiminin bu kadar fazla olması bu tür işletmelerin her ay yüksek miktarda elektrik faturası ödemelerini beraberinde getirmektedir. Özellikle elektrik fiyatlarındaki büyük artışlarla birlikte işletmelerin gider kalemlerindeki artış had safhaya ulaşmıştır. Bu da ucuz elektrik talebinin artmasına neden olmaktadır.

İşletmenizde İndirimli Elektrik Kullanabilirsiniz

Yakın zaman önce düzenlenen Elektrik Serbest Tüketici Yönetmeliği berberlerin, kuaförlerin, güzellik merkezleri ve diğer kişisel bakım merkezlerinin işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Yönetmeliğe göre aylık elektrik tüketim bedeli 100 Türk lirasını geçen her tüketici serbest tüketici konumundadır. Serbest tüketici ise kendi elektrik tedarikçisini seçmekte özgürdür.

Her ne kadar indirimli elektrik fikri herkese cazip gelse de henüz ülkemizde toplumun büyük kesimi serbest tüketicinin tam olarak ne olduğunu, nasıl işlediğini bilmiyor. Fakat duyanlar için cazibesi kısa sürede anlaşılıyor ve talep artıyor. Özellikle de berberlerimizin, kuaförlerimizin hemen hepsinin elektrik faturasının serbest tüketici şartı tutarını geçmesi tamamına bu hizmeti alma şansı vermektedir. Yararlananlar da bütçelerine büyük oranda katkı yapmayı başarmaktadırlar.

Doğru Elektrik Bayiliği Tasarrufa İmkan Veriyor

Eğer sizin de bir berber dükkanınız ya da kuaför salonunuz varsa muhtemelen aylık faturanız belirttiğimiz tutarı geçiyordur. Çünkü günümüzde en küçük evlerin dahi faturaları çok büyük artışlara sahne oldu ve fiyatlar belirttiğimiz tutarın çok üzerine çıkmış vaziyette. Bu da sizlere kedi elektrik tedarikçinizi seçme imkanı veriyor.

İşletmelere sunulan kendi elektrik tedarikçisini seçme imkanı pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Özellikle de daha ucuza elektrik kullanma şansı veriyor. Üstelik firmalarla farklı kriterlere göre sözleşme imzalayabiliyorsunuz ve sözleşme boyunca indirimli elektrik faturası ödüyorsunuz.