Bursa Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Bursa'da Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

 

Enerji Sektörü Yenilikleri

Enerji sektörünün serbestleşmesi ile artık herkes belirli abonelikler sayesinde Bursa ucuz elektrik kullanımına başlayabilecektir. Lisanslı elektrik dağıtım şirketleri sayesinde günümüzde hatırı sayılır bir aboneye ulaşım sağlanarak uygun fiyata elektrik dağıtımı yapılmıştır. Bu rakam ilerleyen zamanlar da daha fazla artış göstereceği öngörülmektedir. Enerji şirketleri bayilik ve acente işlemlerini uygulayarak serbest tüketicilere ulaşıp Bursa indirimli elektrik kullanımını sağlamaktadır.

100 lira ve üzeri gibi yüksek miktarda fatura ödeyenler otomatik olarak faturada serbest tüketici olarak gözükür ve abonelik için elektrik şirketleri kapınıza bir çalışan göndererek abone işlemlerini isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bu şekilde tüm tüketicilere ulaşılması hedeflenmektedir. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra ödediğiniz yüksek miktar faturalar son bulur ve indirimli tarifeye geçmeniz sağlanmaktadır. Bu işlem sonucunda şirketler size daha az para ile daha çok elektrik fırsatını sunmaktadır.


Bayilik Ve Acente İçin Gerekli Bazı Durumlar

Enerji şirketleri, isteyen kişilere elektrik bayiliği verip ülke, şehir genelinde tüm tüketicilere ulaşıp işlem yapılmasını sağlayacaktır. Bu bayiliği alacak olan firmalar enerjiye dair her detayı bilmelidirler. Şirketler, bu bayilikleri verirken bazı şartlar aramaktadır. Bu şartlardan bazıları ise; çok fazla aboneye ulaşabilmek için istekli olunması, çok sağlam finansal güvencenin olması, enerji sektörü konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli olması, abonelik için geniş çevresinin olması, ikna kabiliyetinin yüksek olup abone kazandırılmasını istemeleridir. Bazı enerji şirketleri ise telefon üzerinden çağrı merkezi sistemi ile tüketicilere ulaşıp fırsatları sunmayı planlamaktadır.

Bursa Bayilik Yeniliklerin Sağladığı Avantajlar

Yani elektrik şirketleri tüketicilere ulaşıp abone olmaları için yüz yüze görüşme sistemi ve çağrı merkezi ile görüşme sistemini kullanacaklardır. Bayilikler ve acenteler sayesinde büyük bir abone kazanımını gerçekleştirecek olan şirketler kampanya ve fırsatları da aboneler sunup güven kazanmaktadır. Hatta bazı firmalar bu konuda internet, tasarruflu ampuller ve çeşitli indirimleri fırsat olarak sunmaktadır. Öncelik olarak tüketiciler ile görüşme sağlanarak, indirim ve kampanyalar hakkında bilgiler verilip daha sonra abonelikler alınmaktadır. Ayrıca yetkililerin açıklamasına göre çeşitli farklılıkta abone kazanma yöntemleri de geliştirilerek tüketicilere sunulacağı söylenmektedir. Farklılaşan, değişen ve yenilenen enerji sektörü büyük gelişme kaydetmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz