Bursa Elektrik Abonelik Başvurusu

Bursa ve bölgesinde elektrik aboneliği başvurusu için hemen bizimle iletişime geçebilir ucuz indirimli elektrik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ucuz Elektrik Nedir? Serbest Tüketici Ne İşe Yarar?

Serbest tüketiciler elektrik tedariği aldığı tedarikçisini değiştirme hakkına sahip olur. Bu hak, Türkiye’de yasal bir düzenleme ile belirlenmiştir. Elektrik tedarikçisi değiştirme hakkıyla birlikte, tüketiciler farklı elektrik şirketleri arasından seçim yaparak, kendilerine en uygun fiyat ve kalite seviyesinde hizmet sunan tedarikçiyi tercih edebilirler.

Ucuz Elektrik Nedir? Serbest Tüketici Ne İşe Yarar?

Türkiye’de ucuz elektrik piyasasında serbest tüketici 2002 yılında hayatımıza girmiştir. Serbest tüketici, belirli bir limitin üzerinde elektrik tüketen ve kendi tedarikçisini seçme özgürlüğüne sahip olan bir tüketicidir. Serbest tüketici limiti ise her yılın 01 Ocak tarihinde EPDK tarafından belirlenir ve Resmi Gazete de yayımlanarak tüketicilere duyurulur.

 

Özellikle son yıllarda enerji sektöründe yaşanan gelişmeler, tüketicilerin enerji maliyetlerini daha da düşürmek adına indirimli elektrik seçeneklerine yönelmelerine sebep olmuştur.

Eğer toplam elektrik tüketiminize göre elektrik abonesi olduğunuz tedarikçinizden gelen faturayı analiz ederek indirimli elektrik alırsanız ne kadar tasarruf edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu sayede, faturalarınızda yapacağınız indirimlerle bütçenizi daha verimli kullanabilir ve tasarruf edebilirsiniz.

Elektra Enerji, uzman kadrosuyla birlikte faturalarınızı titizlikle ele alarak tükettiğiniz veya tüketeceğiniz toplam elektrik miktarının tespiti ile ihtiyaç duyduğunuz bütçe içerisinde uygun paketler önerir. Elektra Enerji’nin bu hizmeti sayesinde, daha düşük maliyetli elektrik seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Serbest Tüketici İle Bayilik

Elektrik tedarik sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş durumda, bu rekabet ortamında tedarikçi şirketler daha fazla tüketiciyi portföylerine dahil etmek için çeşitli serbest tüketici kampanyaları oluşturmaktadır.

Serbest tüketici kampanyaları tedarikçi şirketler arasındaki rekabeti artırmakta ve bu kampanyalar farklılaşmaktadır. Bu kampanyalar arasında birim fiyat, sağlanan tasarruf, sabit ya da indirim garantili birim fiyat, güvence bedeli koşulları gibi unsurlar yer almaktadır. Elektrik bayilik hizmeti veren firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Tedarikçi şirketler bu şartlarda rekabet etmektedir ve tüketiciler için en cazip teklifleri sunmaya çalışmaktadır. Elektra Enerji firması olarak müşterilerimize bu konuda güvenilir hizmet vermekteyiz.