Çorum İndirimli Elektrik ve Elektrik Bayiliği

Ucuz Elektrik Talebi Her Geçen Gün Artıyor

Elektrik hayatın her alanında kullanılmakta, çoğu alanda adeta hayat kaynağı rolü oynamaktadır. Fakat son dönemde elektrik faturalarına yapılan büyük zamlar çoğu tüketiciyi zorlar seviyeye gelmiş, bu da çeşitli arayışlara neden olmuştur.

Çıkan elektrik piyasası serbest tüketici yönetmeliğine göre tüketicilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Yönetmeliğe göre aylık fatura ödemesi 100 Türk lirasını aşan her tüketici serbest tüketicidir ve elektrik tedarikçisini seçmekte serbesttir. Bu sayede ucuz elektrik kullanabilme fırsatı ortaya çıkmakta, tüketici kendi elektrik tedarikçisini rahatlıkla seçebilmektedir.

Herkese İndirimli Elektrik Fırsatı

Rekabetin olduğu her alanda tüketiciler doğru değerlendirme ile karlı çıkabilirler. Elektrik piyasasında da aynı durum geçerlidir. Eğer sizin de aylık elektrik fatura tutarınız 100 TL ve üzeri ise serbest tüketicisinizdir ve bu durumda kendi elektrik tedarikçinizi seçebilirsiniz.

Rekabet ortamında seçim şansınız olduğu için de firmalar arasında size en cazip teklifleri sunandan hizmet alabilir, faturalarınızı dilediğiniz gibi düşürebilir, hizmet kalitenizi daha yukarılara çekebilirsiniz. Elektrik faturalarınızı düşürerek işyeri ekonominize katkı yapabilir, kazanımlarınızın birikime dönüşmesini sağlayabilir, artan paranızı başka alanlarda kullanabilirsiniz. İndirimli elektrik kullanabilmek amacıyla firmalardan hizmet alabilme noktasında her firma aynı avantajları sunmayacaktır. Bu noktada hizmet detaylarına dikkat edilmeli, sadece fiyatlandırma üzerinden seçim yapmak yerine diğer ayrıntıları da göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Doğru Elektrik Bayiliği Kaliteli Hizmeti Getiriyor

İndirimli ve ucuz elektrik için en temel husus doğru elektrik bayiliği ile çalışmaktır. Bu noktada tedarik firmaları çeşitli bayilikler vermekte, bayilerine müşteri kazanma ve müşterilerine hizmetlerini ulaştırma şartı sunmaktadırlar. Bunu sağlayabilmek bayinin kendi uzmanlığı ile alakalı olduğu kadar merkezi işletmenin fiyat politikaları, müşteri kampanyaları, fiyatlandırmaları ile de yakından alakalıdır.

Elektra Enerji olarak uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet veriyoruz. Bugüne kadar ülkemizin dört bir köşesinden yüzerce kişiye ulaştığımız gibi bugünden sonra da daha geniş kitlelere ulaşma gayesindeyiz. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlı elektriğe sahip olma fırsatı veriyor, bunu yaparken kendimizi sürekli geliştiriyoruz.