Elektrik Abonelik Değiştirme

Elektrik Aboneliği Değiştirme / Başka Firmaya Geçme

Elektrik aboneliği değiştirmek artık çok kolay serbest tüketici limitleri üzerinde olan her elektrik abonesi başka bir firmaya geçiş yapabilmektedir.  Yapmanız gereken iletişim bölümünden bizlere ulaşıp geçiş işlemleri hakkında bilgi alarak daha uygun elektrik kullanabilir siz de Elektra Enerji abonesi olabilirsiniz.

Ayrıca geçiş hakkında daha fazla bilgi için Nasıl Geçerim? sayfasını inceleyebilirsiniz. Hemen aşağıdaki linkle tıklayarak nasıl geçerim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. www.elektraenerji.com.tr/nasil-gecerim

Elektra Enerji firması olarak serbest tüketicilere yönelik elektrik hizmeti sunuyoruz. Elektrik kullanıcıları aylık belirli bir miktar fatura ödemektedir. Ödenen fatura ise aylık elektrik kullanımına göre değişir. Tüketici, ay sonunda ortalama 100 ₺ ve üzeri ücret ödemesi yapıyorsa artık serbest tüketici olarak sınıflandırılır. Serbest tüketiciler ise kullandığı elektrik firmasını değiştirebilirler. Elektra Enerji, elektrik hizmeti sunan firmalar arasında üst sıralarda anılmaktadır. Firma olarak tüketici haklarını ve isteklerini göz önünde bulundurmamız sayesinde tüketiciye yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Elektrik, yaşamın olmazsa olmaz parçasıdır.

Bizler de indirimli elektrik hizmeti ile bu parçayı tüketiciye güvenle sunuyoruz. Uygun fiyatlı elektrik hizmetini kullanıma sağlıyoruz. Gerekli incelemeleri yapıyor, kurulumu hazırlıyor ve tüketicinin vakit kaybetmeden Elektra Enerji ile elektrik almasını sağlıyoruz. Tüketicinin Elektra Enerji ile elde edeceği avantajlar:

  • Daha uygun fiyata elektrik hizmeti
  • Düşük fatura
  • Kaliteli hizmet
  • Güvenilir hizmet

Güvenilir elektrik hizmetinden 7/24 faydalanabilir, daha uygun elektrik hizmeti sayesinde düşük faturalar ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Elektra Enerji ile anlaşmak olacaktır.