Elektrik Bayiliği Nasıl Alınır?

İndirimli Elektrik Sağlayan Bayilikler Güvenli Midir?

Ay sonu kabarık gelen bir elektrik faturası, kişilerin evlerinde büyük olumsuzluklara sebebiyet vermektedir. Kişiler, elektrikten tasarruf edebilmek için yüksek enerji harcayan aygıtları uzun süre kullanmaktan kaçınır ve adeta kullandığı enerji miktarını dakikalarla hesaplar. Fakat artık elektrik bayiliği avantajı sayesinde, kWh başına çok daha ucuz paralar ödemek mümkündür. Artık, elektrik tedariği tek bir firma üzerinden değil, çeşitli tedarikçi firmalar üzerinden sağlanabilmektedir. Çeşitli kampanyalar ve tarifelerle kullanıcılar, kendilerine uygun gördükleri tarife ve kampanyaları seçerek, indirimli elektrik avantajından faydalanabilmektedir.

          

 İndirimli Elektrik Avantajından Kimler Yararlanabilir ve Şartlar Nelerdir?

Özellikle iş yerleri için büyük bir avantaj sağlayan bu sistem, gün geçtikçe toplum tarafından daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu sistemin, normal tedarikten hiç bir fark yoktur. Üstelik değişim sırasında herhangi bir kesinti veya saat değişimi yapılması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Tedarikçi değişimi hızlı ve kolay yapılabilen bir süreci kapsar. Peki, bu sistemden kimler faydalanabilir? Bu sistemden, ay sonu elektrik faturası 100 TL üzeri olan herkes yararlanabilir. KWh kullanımı başına daha ucuz miktarları kapsayan bu sistemde, kişi firmanın sunmuş olduğu kampanyalardan ve tarifelerden birini seçer. Kendine uygun tarifeyi seçen kullanıcının hızlı bir şekilde geçişi sağlanır. Özellikle sürekli yüksek enerji harcayan şirketler ve atölyelerin işini yarayan bu sistem, ucuz elektrik kullanımını yaygınlaştırmıştır. Hemen hemen bütün iş yerleri, tedarikçilerini değiştirerek kendilerine uygun elektrik tarifesi üzerinden kullanım sağlamaktadır.

 Elektrik Bayiliği Güvenli Midir?

Tedarikçi değiştirmenin ve farklı bir bayilikten elektrik kullanmanın normal tedarik hiç bir farklı yoktur. Bu tür firmalar, elektriği yurt içi elektrik piyasasından ya da yurt dışı piyasasından elde ederler. Fiyat söz konusu olduğunda ise ucuz elektrik sağlayan bayiler çok daha avantajlıdır. İndirimli elektrik sağlayan firmalar, çeşitli kampanyalar ile daha ucuz elektriği müşterilerine sağlamak için adeta yarışmaktadırlar. Elektrik tedarikçi firmasını değiştirmek güvenli, daha kullanışlı ve çok daha avantajlıdır. Yurt içi veya yurt dışında çeşitli yerlerden elektrik sağlama yetisine sahip olan tedarikçi firmalar, elektriği daha uygun ve avantajlı fiyata elde ederek müşterilerine sunmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz