Elektrik Faturası İndirimi

Elektrik Faturasında İndirim İmkanı

Özellikle iş yerlerinin ödediği elektrik faturası göz önünde bulundurulduğu zaman faturaların yüksek olması biraz can sıkıyor. Ev ve iş yeri sahiplerinin avantajlı paketler kullanarak ucuz elektrik hizmetinden faydalanması adına Elektra Enerji ailesi olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektörün önde gelen ve başarılı ismi olarak elektrik tüketicilerinin ödediği faturalardan kazanç sağlamasını hedefliyoruz. Bu kapsamda her tüketici profiline hitap etmek adına farklı paketlerle çalışıyoruz.

Müşteriye yönelik hazırladığımız paketlerden hem ev sahipleri hem de iş yeri sahipleri rahatlıkla faydalanabiliyor. Oluşan sorunlar, müşteri soruları ve daha fazlası en kısa sürede çözüm buluyor. Sizler de Elektra Enerji ile ödediğiniz elektrik faturasından kazanç sağlayabilirsiniz.

İndirimli Elektrik Faturası

Elektra Enerji ile faturalarınızda %4 – %20 arasında indirim sağlayabilirsiniz. İndirimli elektrik faturası için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek ve üye olmak. Serbest Tüketici olarak sizlere sunduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz. Aylık elektrik faturanız en az 100 TL ve üzerindeyse Serbest Tüketici kategorisine giriyorsunuz. Böylelikle vermiş olduğumuz uygun fiyatlı elektrik hizmetinden rahatlıkla faydalanabiliyorsunuz.

Eviniz veya iş yeriniz için size özel paketten yararlanabilirsiniz. Artık daha az elektrik faturası ödeyerek güvenilir ve garantili hizmet almaya devam etmiş olursunuz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde kalarak olası bir arızada gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.

Elektrik Bayiliği İle Kazanabilirsiniz

Gelişmiş ve tam donanımlı bir firma olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Eğer sizler de kazanmak ve kazandırmak istiyorsanız elektrik bayiliği alabilirsiniz. Aktif bir şekilde hizmet veren uzman kadromuzla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, yapmanız gereken işlemleri gerçekleştirerek kısa sürede bayiliğinizi tamamlamış olursunuz.

Elektrik bayisi olarak aylık 100 TL ve üzeri fatura ödeyen tüketicilerin aboneliklerini kabul edebilirsiniz. Böylelikle sizler de verimli çalışmalar gerçekleştirerek hem kazanmış hem de kazandırmış olursunuz. Firma olarak tüm bayilerimiz için gerekli eğitimi, desteği ve araç gereç teminini sağlamaktayız. Müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı bayilerimiz için de kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.