Elektrik Faturası İndirimli Ödeme

Elektrik Faturası İndirimli Ödeme & Ucuz İndirimli Elektrik

Elektrik enerjisi fiyatlarının artışından mustarip olanlar için yeni çözüm, ucuz elektriktir. Bulunduğu günden bu yana hayatın her alanında büyük yer bulan elektrik vazgeçilmez bir nimettir. İndirimli elektrik kullanabilme olanağı veren serbest tüketici sisteminden herkes yararlanabilecektir.

Evler, ofisler, fabrikalar, hastaneler yani elektrik kullanmayan hiç bir yer yoktur. Bu da elektrik enerjisine ne kadar ihtiyaç olduğunun kanıtıdır. Tüketicinin her zaman elektrik bayisini değiştirme özgürlüğü bulunmaktadır.

Serbest Tüketici Ne Demek?

Serbest tüketici, elektrik enerjisi tedarikçisini seçme özgürlüğüne sahip olan gerçek ya da tüzel kişidir. Yıllık ortalama elektrik tüketimi 1100 KWH ve üzerinde herkes serbest tüketici sayılmaktadır. EPDK kısa adıyla tanımlanan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 1100 kWh elektrik kullanıcılarını serbest tüketici olarak adlandırmaktadır. Dolayısıyla tüm kullanıcıların elektrik enerji şirketini seçme özgürlüğü bulunmaktadır.

Vatandaşlara indirimli elektrik sağlayabilmek amacıyla özelleşmeye geçilmiştir. Günümüzde ise tam özelleşmeye geçilerek kullanıcılara ucuz elektrik temin edilmesi sağlanacaktır. Tam özelleşme sisteminin en açık ifadesi ise elektrik bayilik avantajıdır.

Elektrik tüketimi yıllık 1100kWh üzerinde olan tüzel ve gerçek kişiler serbest tüketici olarak istediği firmadan hizmet alabilmektedir. Elektrik enerji satışı yapan bayiliklerden hizmet alarak uygun fiyata elektrik kullanabilirsiniz. Elektrik faturanızı düşürerek bütçenize ekonomik nefes aldırabilirsiniz. Serbest tüketici olarak daima seçme hakkınız bulunduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Ucuz Elektrik Enerjisi Bayiliği

Elektrik, kullanıcıları enerji tedarik şirketini seçebilme özgürlüğüne sahiptir. Bu konuda serbest tüketicinin en yakın desteği elektrik bayilik sistemidir. Tedarik şirketini seçerek en uygun tarifeden ucuz elektrik kullanabilirsiniz. Elektrik bayileri tüketicinin sayacına en kısa sürede elektrik verebilmektedir. Bayilik alarak tedarikçi olabilir müşterilerinize uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet veren şirketler en uygun tarife sunmaya çaba harcamaktadır. Size düşen sadece elektrik bayinizi doğru seçerek sözleşmenizde uygun tarife tercih etmektir.