Elektrik Fiyatları

Elektrik KW Fiyatları

2019 yılında ise alt sınır 1600 kWh’a ve aylık 100 TL’lik faturaya kadar indirilerek ciddi bir rekabet piyasası oluşmuş oldu.

İndirimli ve ucuz elektriğe ulaşmak isteyen serbest tüketicilerin, hizmet aldıkları elektrik tedarikçisini değiştirerek aynı hizmeti herhangi bir kesinti ve sayaç değişimi yapmadan, belirlenmiş olan tarifeden farklı ve avantajlı şekilde alabilmek artık mümkündür. İndirimli elektrik fırsatı 2001 yılından bu yana sunulurken büyük fabrikaların istifade edebileceği bir tüketim seviyesi ve alt sınır uygulaması ile ön plandaydı. 2013 yılından yapılan değişiklikler ile alt sınır değiştirilerek küçük işyerlerinin ve ev tüketicilerinin de serbest tüketici olmasının yolu açıldı. 2017 yılında ise alt sınır 2400 kWh’a ve aylık 100 TL’lik faturaya kadar indirilerek ciddi bir rekabet piyasası oluşmuş oldu.

Özel Elektrik Firmalarının Avantajlı Fiyatları Elektrik Piyasasının özelleşmesiyle birlikte eskiden belirlenen tek fiyattan ve tek bir kurumdan satılan elektrik hizmeti artık pek çok tedarikçi tarafından satılabilir bir durumdadır. Artık piyasa koşullarındaki tim tedarikçi firmalar müşterilerine sattıkları elektriği farklı yerlerden tedarik etme fırsatına sahiptirler. Böylelikle tedarikçi firmalar da daha uygun fiyata elektrik temin ederek uygun fiyatlar ile müşterilerine satmaya başlayabiliyorlar. Ucuz elektrik kullanmak isteyen kullanıcılar da serbest piyasa koşullarında elektrik satışı sunan özel firmalar arasından seçim yapabiliyorlar. Daha çok müşteri kazanabilmek isteyen tedarikçi firmalar da uygun fiyatlarda elektrik temin edebilmek ve maliyetlerini azaltabilmek için sürekli çalışmaktadırlar. Tüketicilere sunulan fiyatlar ise sürekli rekabet halinde değişmektedir.

Özel Elektrik Firmaları Arasındaki Rekabet Hizmet Kalitesini Arttırıyor Elektrik enerjisinin gerekliliği sonucu maliyetlerini düşürmek isteyen herkesin elektrik yükünü azaltabilmeleri için avantajlı tekliflerin sunulduğu özel elektrik firmaları arasından tedarikçinizi seçerek mevcut tarifelerden birini seçerek ihtiyacınıza uygun ve hesaplı bir elektrik enerjisi kullanma şansına ulaşabilirsiniz. Buradaki en önemli nokta ise size sunulan kampanyanın birim fiyatı ve ek avantajlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun olanı seçmenizdir. Abone olarak firmalardan birini seçen müşterilerin özel elektrik firmalarının şartlarına bağlı olmakla birlikte sürekli ve değişmeyen oranda indirim fırsatları, ilk üç aya özel ekstra indirim seçenekleri, abonelikleri boyunca zamsız fiyatlar gibi indirimli tarife seçenekleri sunulurken müşteri hizmetleri desteği ve özel yardım ekipleri ile müşterilerin tasarruf süreçlerini takip etme gibi ayrıcalıklar sunulmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz