Elektrik Satan Firmalar

İndirimli Elektrik Seçenekleri İle Daha Az Ödeyin

Günümüzde vazgeçilmez enerji olan elektrik, günlük yaşantımızda önemli bir yeri vardır. Elektrik enerjisinin yetersiz gelmesi, kesintilerin artması ile yeni arayışlar başlamıştır. Çok geniş elektrik ağına karşılık, bu ağa hizmet etmek oldukça zorlaşmıştır. Yeni bir düzenleme ile serbest tüketici kategorisi oluşturulmuştur. Bu kategoride belli bir sınır konulmuştur. Yıllık 1400 kWh elektrik harcayan herkes, serbest tüketici sınıfındadır. Bu kişiler, genel elektrik kurumundan aboneliğini alabilir ve özel indirimli elektrik sunan şirketlere verebilir.

Faturalar Nasıl İndirimli Geliyor? Faturalar, faturadaki kat sayıların indirilmesi ile birlikte, indirimli gelmektedir. Abone ücreti, elektrik kesme ve açma işlemleri gibi işlemler, indirimli yapılabilmektedir. Bu şekilde faturalar yaklaşık olarak indirimli gelebiliyor. Fatura kat sayısı ve alınan hizmet bedellerindeki indirimlerle, serbest piyasada rekabet oluşmaktadır. Bu rekabette, faturalara indirim olarak yansımaktadır.

İndirimli Faturadan Kimler Faydalanabiliyor? İndirimli faturadan, serbest tüketici belgesi alan herkes faydalanabiliyor. Bu nedenle, fabrikalar ve elektrikle işi olan bütün işletmeler, serbest tüketici kategorisine rahatlıkla girebilir. Bu işletmelerin aylık ödedikleri yüksek elektrik faturalarına gibi bir indirim yapılması, yıllık bazda iyi bir indirim meblağı ortaya çıkaracaktır.

Elektrik işleri yapan özel işletmeler, bayilik sistemi ile kısa zamanda bayilik ağını genişletmektedirler. Avrupa'da kullanılan bu sistem ile bayi olmak ve bayi toplamak çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çok yaygın olan bu sistem ile ek iş imkânı sağlanmaktadır. Hatta bu işte ileri gidenler, büro açabilmektedir. Büro açtıktan sonra, daha geniş kitlelere hitap edebilmektedirler.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz