Elektrik Aboneliği Tarife Değişikliği

Elektrik tarife değişikliği başvuru ve hakkında daha fazla bilgi almak için;

www.elektraenerji.com.tr/paketler

 •  Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
 •  Tel: (0850) 840 10 32

Serbest Tüketici Ve Tedarikçi Firma

Serbest tüketici, Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği uyarınca elektrik tüketim bedeli aylık ortalama 100 Türk lirası ve üzerinde olan tüketicileri kapsayan bir tanımdır. Bu tanım ile bağlantılı olarak tedarikçi kavramını da öncelikle açıklamak faydalı olacaktır. Tedarikçi; kişilerin, şirketlerin, herhangi bir hizmeti sunabilmesi, bu hizmet için gerekli malzeme ve ürünleri satabilmesi için üreticilerden ham madde ve ürünleri alan ve bu kişi ve kurumlara sağlayan kuruluşlardır.  Bu sebeple tedarikçi seçimi ticari piyasada son derece önemlidir.

 

Tedarikçi Firma Seçiminde Kriterler 

Tedarikçinin seçiminde, kaliteli bir hizmet sunabilmesi, güvenilirliği, mevzuata, kanunlara, prosedürlere uygun hareket etmesi, sahip olduğu kalite belgeleri, müşteri odaklı bir hizmet sunması, sözleşmelerinin içeriği ve niteliği, performansları başlıca kriterler olarak firmalar, şirketler ve kişiler bakımından özellikle değerlendirilmelidir. Elektrik hizmetine gelince, serbest tüketiciler, elektrik hizmetini kendi özgür iradeleri ile istedikleri tedarikçiden satın alabilirler. Bu hususta serbest piyasa kuralları geçerlidir. Kendi bütçesine en uygun şirketi seçip, elektrik sektöründeki fiyat dalgalanmalarına karşı kendini koruyabilir.

Neden Biz ?

Firmamız, tedarikçi olarak, müşteri odaklı hizmeti ile bütçenize uygun bir şekilde elektrik hizmetini sağlamakta ve kaliteli hizmeti yanında serbest tüketiciler tarafından bu sebeple tercih edilmektedir. Elektrik kullanımınızda tasarruf etmek istiyorsanız, şahsi olarak yapacağınız tasarruf önlemleri yanında bütçenize ve yıllık elektrik kullanım miktarınıza uygun ekonomik abone seçenekleri ile her zaman hizmetinizdeyiz. Böylelikle indirimli elektrik sistemine kolayca geçebilirsiniz. Elektrik kullanım miktarı yüksek olanlar için indirimli enerji almak çok avantajlı bir sistem.

Elektrik Bayiliği İçin Bize Başvurun 

Firmamız, serbest girişimciler için bayilik, elektrik bayiliği vermektedir. Firmamız, serbest girişimcilere elinden geldiğince özellikle elektrik bayilik için  tüm desteği vermekte, ülkemizin bu alandaki iş istihdamına katkı sağlamaktadır. Bayilik sistemimiz ile 2020 elektrik bayiliği ve elektrik dağıtım ağının bir parçası olabilirsiniz. Sektördeki firmaların rekabet içinde olması da kaliteyi artıran ve piyasaya canlılık katan önemli bir dinamiktir. Artan talepler, girişimciler için hızla yayılan bu sektörü daha karlı hale getiriyor. Bayilik almak için koşullarımızı detaylı öğrenmek için tüm girişimcileri sitemize kesinlik bekliyoruz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz