En Uygun Elektrik

En Uygun Fiyata Elektrik Al

en uygun elektrik

en uygun elektrik

Eğer sizler de Serbest Tüketici sınıfına dahil oluyorsanız kendi elektrik firmanızı seçebilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız elektriğe aylık 100 ₺ ve üzerinde ücret ödüyorsanız Serbest Tüketici sınıfına giriyorsunuz demektir. Serbest Tüketici sınıfına giren fatura ödeyicileri elektrik firmasını kendi seçebiliyor. Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği kapsamında aylık ortalama ödenen fatura 100 ₺ ve üzeri olduğu zaman bireyler istediği tedarikçiden elektrik satın alma özgürlüğüne sahip olur. Bireyler kendisi için en avantajlı şirketi seçerek kazanç sağlayabilir, daha iyi elektrik hizmeti alabilir.

Elektra Enerji ailesi olarak bizler de müşterilerimizin en iyi elektrik hizmetinden faydalanması için kesintisiz hizmet veriyoruz. Enerji satışı üzerine verdiğimiz hizmette uzun yıllar çalışmalar gerçekleştirdik. Çalışmalarımızın sorunsuz ve kesintisiz ilerlemesi, ekibimizin alanında başarılı olması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve korunması bizi bugünkü konuma yükseltti.

İndirimli Elektrik Nedir?

Aylık elektrik faturasına 100 ₺ ve üzeri ödeyenler elektrik aldığı firmayı değiştirebilirler. Elektrik hizmeti veren firmalar ise farklı fiyatlarla çalışmaktadır. Bu firmalar arasında indirimli, avantajlı hizmet sunan isimler bulunur. Elektra Enerji ailesi olarak en uygun fiyatlı elektrik hizmetini tüketiciye sunmaktayız. Tüketici, firmamızla anlaşarak firmamızdan elektrik aldığı sürece yıllık elektrik kullanım miktarından tasarruf sağlayacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki elektrik firmalarıyla Elektra Enerji’yi kıyasladığınız zaman ödediğiniz ya da ödeyeceğiniz elektrik faturasında tasarruf sağlayacağınızı görmüş olursunuz.

Firma olarak sizlere tasarruflu ve avantajlı elektrik hizmeti sunmanın garantisini veriyoruz. Eğer elektrik kullanım ücretiniz fazlaysa ve artık bir şekilde tasarruf sağlamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek indirimli elektrik avantajlarından faydalanabilir, ödediğiniz faturayı daha az ücretle ödeyebilirsiniz.

Elektra Enerji Bayisi Olun

Elektra Enerji artık her yerde hizmetinizde. Bulunduğunuz şehirde, bulunduğunuz bölgede elektrik bayisi olarak hizmet verebilirsiniz. Elektra Enerji bayisi olmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekibimizle yaptığınız görüşmeler sonrasında bayilik için nerede hizmet vermek istediğiniz incelenir. Eğer koşullar karşılanıyorsa Elektra Enerji bayisi olarak sizler de hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllar sektörde varlığını korumuş bir firmadır. Yılların bilgi ve birikiminin yanında avantajlı hizmetlerle tüketici tarafından güvenle tercih edilmektedir. Firmamızın bayisi olarak kazanç sağlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bayilerimiz için destek ekibimiz her zaman hizmet vermektedir. Olası bir aksilikte doğrudan sizlerle iletişime geçmekte, sorunun giderilmesi için çalışmalar yapmaktayız.  Elektra Enerji ailesi olarak hem bayilerimize hem de tüketiciye birçok avantaj sunuyoruz.