Eskişehir Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Aynı Elektriğe Daha Fazla Ödemeyin Elektra Enerji'ye Geçin Siz de Kazanın!

Elektriksiz bir dünya düşünemeyiz. Neredeyse bütün işlerimizde elektrik kullanılmaktadır. Elektriğin kıymetini kesildiğinde anlarız. Dünya'da en önemli krizlerden birisi de elektrik krizidir. Elektrik üretimi, devlet politikasıdır. Devletler için en önemli meseledir elektrik. Vatandaşın ucuz elektrik ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadırlar. Ancak şartlar, elektriğin fiyatını sürekli yukarı çekmektedir. Özel teşebbüs, günümüz şartlarında gerekli hale gelmiştir. Elektrik kurumları, elektriği karşılamada ve hizmetini sunmada yetersiz hale gelmiştir. Özel teşebbüsün elektrik üretmesine izin verilmesiyle, elektrik sorunu çözülmeye başlamıştır. indirimli elektrik, artık hayal değil.

Özel elektrik firmaları, Amerika'da uygulanan, bayilik sistemiyle, abonesini artırmaya çalışmaktadır. Bu firmalar elektrik bayilik konusunda, kişilere yetki vermektedir. Bu yetkiyi belli bir para karşılığında vermektedirler. Bayi olan kişi, topladığı abonelerin faturalarından her ay düzenli yüzde almaktadır. Ayrıca getirdiği yerin bayilerin yaptıkları işlerden de yüzde almaktadırlar. Piyasada ucuz elektrik ihtiyacını karşılamak için, yeni bir fırsat doğmuştur. Yüzde on beşlere varan indirimli elektrik seçenekleriyle, kurumların fahiş elektrik faturalarına karşı bir alternatif oluşturulmuştur. Amerika'dan ithal edilen elektrik bayilik sistemi, en kısa zamanda, en hesaplı şekilde, abone toplama metodudur. Tek bir merkezden, ücret karşılığında verilen bayilik ile büyük masrafları ödemekten kurtarıldığı gibi, hızlı bir büyüme gerçekleşmektedir. Bayilere, bayi getirmeleri durumunda, getirdikleri bayilerden yüzde alma hakkının da verilmesi, bayilerin yeni bayi aramaya teşvik etmektedir. Böylece motivasyon gerçekleşerek, bayilik zinciri oluşturulmaktadır. Bayi olmadan önce bir sözleşme imzalıyorsunuz. Bu sözleşme ile bayiliğe resmen başlıyorsunuz. Hesap açtırdıktan sonra, yaptığınız çalışmaların yüzdesi, bu hesabınıza aktarılmaktadır.

Dünya üzerinde en büyük sorunlardan biri olan enerji sorunu, yeni teşebbüslerle aşılmaya çalışılmaktadır. Bu sorunun aşılması için, özel teşebbüsün teşvik edilmesi çok önemlidir. Çünkü özel teşebbüs, fahiş fiyatları geriye çekecek, devletin üzerindeki elektrik yükünü alacaktır. Serbest piyasa anlayışı ile belli kişilerin tekeline geçmesi engellenecektir. Hizmet konusunda yarışmak, hizmetin kalitesini artıracaktır. Böylece, dengeli bir piyasa oluşacaktır. Daha önceleri özel teşebbüse izin verilmiyordu. Elektrik kurumu dışında elektrik üretimi yasaktı. Ancak oluşan elektrik krizinin aşılması için, özel sektörü imkânlar tanındı ve böylece kriz aşılmaya başlandı.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz