Esnaf & Kobilere Ucuz İndirimli Elektrik

Esnaf & Kobiler için avantajlı elektrik

Ülkemizde yeni çıkan Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliğine göre 100 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici olarak tanımlanır. Bu tüketiciler ise, istedikleri elektrik şirketinden hizmet alma ve abone olma hakkına sahiptir. Bu sayede insanlar, kendi bölgesinde hizmet veren elektrik tedarik şirketlerini karşılaştırarak online olarak sizin için en avantajlı olan ve en ucuz elektrik sunan şirketi tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzun vadede önemli bir tasarruf sağlama ve aile ekonomisine katkıda bulunma şansı elde edebilirsiniz.

Faturalarınızı Düşürmek İster misiniz?

Günümüzde tüketicilerin istedikleri elektrik tedarik şirketinden hizmet alabilmesinin önünün açılması, bu şirketler arasındaki rekabeti de arttırdı. Bu sayede pek çok kişi artık daha çok elektrik kullansa bile daha az fatura ödeme şansı elde ediyor. Tedarik şirketlerinin sunduğu bazı avantajlı tarifeler sayesinde önemli ölçüde tasarruf sağlamanıza ve ev ekonomisine önemli bir katkı sağlamanıza yardımcı oluyor. İnsanların daha uygun fiyata elektrik kullanmasını sağlamak için elektrik bayilik açmak üzere pek çok girişimci bu işe girişiyor.

Uygun Fiyatlı Elektrik Kullanımı 

Ülkemizde pek çok kişi, elektrik faturasını düşürmek için elektrik şirketleri arasında karşılaştırma yapıyor ve bu şirketlerin sunduğu en avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Her ay sürpriz gelen elektrik faturasından bıktıysanız, bütçenizi faturalarınıza göre ayarlamakta zorluk çekiyorsanız siz de kontrolü elinize alabilirsiniz. Ailenize katkıda bulunmak ve faturalarınızı hafifletmek için sabit ödeme imkanı sunan ya da indirimli elektrik kullanmanıza imkan tanıyan elektrik şirketleri sayesinde daha az fatura ödeme imkanı bulabilirsiniz.

Ucuz Elektrik Kullanmanın Yolları

Elektrik faturanızı düşürmek ve daha çok elektrik kullanmanıza rağmen daha az fatura ödemek için size en uygun fiyatla hizmet verecek elektrik tedarik şirketini tercih etmeniz gerekir. Bu sayede siz de ucuz elektrik kullanma şansı elde edebilir ve sürpriz faturalarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Faturalarınızı kontrol altına almak için siz de avantajlı faturalandırma sistemlerinden size en uygun olanını araştırabilirsiniz. Ülkemizde pek çok kişi bu sayede daha az elektrik faturası ödüyor. Elektrik kullanımını kontrol altına almanızı sağlayacak bu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz