Fabrika, Sanayi, Atölyeler İçin Ucuz Elektrik

Fabrika, Sanayi, Atölyeler İçin Ucuz Elektrik

Elektrik enerjisinde zor bir dönemece giren dünya, çözüm yöntemleri aramaktadır. Bu nedenle, Enerji bakanlığı, serbest tüketici kanunu çıkararak, aylık 82 lira faturası olan herkesin serbest tüketici olarak tanınmasına karar verdi. Aylık 82 lira elektrik ödeyen, kuruma gidip, 'serbest tüketici' olmak istediğine dair dilekçeyi verebilir. Bu işlemden sonra, istediği elektrik kurumuna başvurabiliyor.

ÖZEL ELEKTRİK ŞİRKETLERİ BÜYÜK İNDİRİMLER SUNUYOR? Özel elektrik şirketleri, özel indirim seçenekleriyle, indirimli sanayi elektriği hizmeti veriyor. Serbest tüketici olmayı hak edenler, bir dilekçe ile özel şirketlerle özel sözleşme imzalayabiliyor. Özel şirketlerin sitelerinden başvuru yapmak mümkün. Ayrıca, bayilikler aracılığı ile sözleşme imzalamak da mümkün.

ELEKTRA ENERJİ İNDİRİMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR? Kullanılan elektrik aynı elektrik. Ancak, bu elektrikten alınan hizmet bedellerinde indirime gidiliyor. Elektrik faturalarındaki kat sayı düşürülüyor ve gözle görülür bir indirim gerçekleşiyor. Bu yolla ucuz elektrik hizmeti veriliyor. Abone ücretleri, elektrik açma, kapama hizmetleri, özel olarak indirimli verilmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres:Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz