Franchising Veren Firmalar

Ucuz Elektrik Faturası   UCUZ ELEKTRİK FATURASI İÇİN NE YAPILMALIDIR? Artık serbest tüketiciler konumunda olan her abone ucuz elektrik kullanabilecek. Bu demek oluyor ki, bu kategoriye giren her abone aslında kendi elektrik tedarikçisini seçmekte özgürdür. Öncelikle serbest tüketici, aylık 100 TL'den daha fazla elektrik faturası ödeyen abonelere denmektedir. Bu aboneler tedarikçilerini kendileri seçerler. Bu şekilde kullanılan elektrikler daha uygun fiyata gelecektir. Özellikle tedarikçilerin sunmuş olduğu kampanya ve indirimler de bu sayede abonelere büyük avantaj sağlamış olacaktır. Ev, hastane, iş yeri, okul, plazalar ve binlerce yer serbest tüketici konumunda iseler daha ucuz elektrik faturasını ödeyebilir. Sadece firmaya başvurmak gerekir. Akabinde tedarikçi firma geçmişe dönük faturaları inceler ve eğer serbest tüketici kriterlere faturalar uyuyorsa, işlemler hemen başlatılır. Özellikle burada hiç bir şekilde tesisatın değişimi veya para ödeme gibi durumlar da gereksinimi yoktur.

İNDİRİMLİ ELEKTRİK FATURA ÖDEME DÖNEMİ Ciddi anlamda elektrik faturasını daha düşük bir şekilde ödemek mümkün. Tasarruf sağlamak için serbest tüketici grubuna giren aboneler bu fırsattan yararlanabiliyor. Artık 2017 yılından itibaren aylık faturası 100 TL ve üzeri olan her abone tedarikçisini seçerek, daha uygun ve indirimli elektrik faturası ödeyebilir. Sunulan bu fırsat ile beraber birçok abone büyük avantaj sağlamış oldu. Ortalama olarak yıllık elektrik faturası 5.000 olan bir abone tedarikçisi sayesinde bunu yaklaşık olarak 4.000-4.500 ödeyecektir. Yani bir iki aylık tasarruf etmiş olacaktır.

Tedarikçisini değiştirerek tasarruf yapmanın yanı sıra, aboneler kendilerine uygun olan firmayı seçebiliyor. Yani kendi bütçelerine uygun elektrik faturasının gelmesini de bu yol ile sağlamış oluyorlar. Elektrik fatura her zaman sorunlara ve bütçelerin bazen sarsılmalarına neden olmuştur. Her ay farklı yüksek miktarlarda gelen faturalar can sıkıcıydı. Artık bu sorunlar tamamen geride kalıyor. Çünkü aboneler kendi tercihlerini özgürce yapabiliyor. Kendi elektrik tedarikçisini seçerek birçok avantajdan ve en önemlisi düşük elektrik faturası gibi önemli fırsattan yararlanmış olacaklar. Bu işlemler için çok uzun süreçler gerekmiyor. Seçtiğini firma gerekli fatura incelemeleri yaparak, serbest tüketici konumunda olup olmadığınızı kontrol edip, uygun olduğu zaman gerekli işlemler hemen yapılabiliyor.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz