Gaziantep Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Özel Elektrik Bayiliği Ve İndirimli Elektrik Fırsatı

  2018 yılı itibariyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından yeni bir düzenlemeye gidilerek devletin kullanma yetkisini verdiği şirketlerden elektrik aboneliği dönemi tamamen kaldırıldı. Yeni düzenlemeye göre herkes dilediği özel firmalardan elektrik bayiliği alabilecek. Bu yeni düzenleme ile alt yapısı birkaç yıl öncesine dayanan yeni elektrik şirketleri abonelikleri kendisini göstermeye başladı. Hal böyle olunca da söz konusu işletmelerin sağlamaya devam ettikleri unsurlar gözetildiğinde Gaziantep ucuz elektrik devrinin başladığını söyleyebiliriz. Bu anlamda ucuz elektrik teminatı ile özellikle oldukça fazla elektrik tüketen ev ve iş yerlerinin bu indirimli elektrik avantajlarından yararlanarak daha tasarruflu elektrik tüketimlerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

KİMLER BAŞVURABİLİR? EPDK tarafından yapılan bu yeni düzenlemeyle herhangi bir kısıtlama getirilmedi. Ayda 100 TL elektrik tüketimi ve üstündeki tüm kullanıcılar bundan böyle yeni özel şirketlerden daha Gaziantep indirimli elektrik aboneliği açtırabilecekler. Böylece serbest tüketici konumunda olarak hizmet almış olacaklar. Özellikle çok elektrik tüketen evlerde ve iş yerlerinde tasarrufun en üst düzeye çıkarılmasının amaç edinildiği bu yeni düzenleme bağlı şirketten elektrik temin etme dönemini de kapatması bakımından yeni bir düzenleme olarak memnun kalındı.

Şu an itibariyle özel indirimli elektrik bayilikleri tarifelerinde daha da uygun fiyatlara gitmenin koşullarını ararken yine de hali hazırdaki değerleri eski değerlere nazaran tam %15 oranında net tasarruf imkanı doğurdu. Bu da demek oluyor ki elektrik bayiliği konusundaki unsurlarıyla yeni gelişmelerin oluşturulması konusunda tasarruf beklentisinde olan abone sahiplerinin yeni düzenlemelerle sürekli olarak elektrik ihtiyacını karşılamalarını sağlayan yepyeni bir düzenleme olarak görülmektedir. Bu yeni düzenleme de ileriki zamanlarda daha da artış gösterecektir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz