Genç Girişimci & Bayilik Almak

Genç Girişimciler için Ucuz ve İndirimli Elektrik Bayilik Başvurusu ve Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşınız.

Aylık 100 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici yönetmeliği kapsamında tedarik firmasını değiştirebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde ve ilçesinde bayilere sahip olarak yaygın bir satış ağı oluşturmaktayız.Aylık 100 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen herkesi Elektra Enerji abonesi yapabilirsiniz.

Genç Girişimci – Ucuz Enerji Bayiliği

Modern dünyada artık elektriksiz bir hayat düşünülemez. Aldığımız oksijen kadar, içtiğimiz şu kadar elektriğe ihtiyacımız var.

Yediğimiz yemekler, hatta içtiğimiz su bile artık elektrik sayesinde tedarik edilmektedir. Evlerimizde bir gün bile elektrik kesintisi olsa perişan oluruz.

Her işi artık elektrik sayesinde yapmaktayız. Bazen bu durumu abartıp çok fazla elektrik harcaması yapabiliyoruz. Bu da bize maddi anlamda çok büyük yük olmaktadır. Çünkü kabarık gelen elektrik faturası bütçemizi zora sokabilmektedir. İşte bu sebepten dolayı aklınıza  ucuz elektrik alternatifleri gelebilir. Biz de sizi tam da bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.

Ucuz Elektrik Bayiliği 

Aylık fatura tutarınız 100 Türk Lirası ve üzerinde geliyorsa siz de indirimli elektrik faturası olarak değerlendirilmektesiniz.

Bunun için mevcut elektrik tedarikçi firmalarından, ucuz enerji bayiliği avantajlarını ve fırsatlarını öğrenebilirsiniz. Faturanıza hangi fırsat daha uygun geliyorsa onu tercih edebilir ve bir nebze de olsa bütçenizi rahatlatabilir ucuz elektriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Belki de bir firma sahibisiniz ve aylık binlerce liralık elektrik faturası ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu durumda ucuz elektrik bayilik avantajları sizler için mutlaka çok daha doğru bir tercih olacaktır.
Günümüzde sürekli bir rekabet halinde olan iş dünyasına böyle bir yatırım yapmak size büyük avantajlar sağlayacaktır. Mevcut ticaret piyasasına bu konuda atılım yapmak sizi ticaret hayatına 1- 0 önde başlatacaktır. Bu sayede ucuz elektrik sağladığınız kullanıcılar üzerinden hem talep artırabilir, hem de faturalarında indirim sağladığınız müşterilerden memnuniyet kazanabilirsiniz.

Genç Girişimci – Elektrik Bayiliği 

En küçük işlerimizi bile elektrik sayesinde yapabildiğimiz günümüzde ucuz elektrik fikri çok cazip bir tekliftir. Elektriğe bağımlılığımız her geçen gün artmakta, en basit küçük ev işlerini bile elektrik sayesinde yapmaktayız.

Her işi elektrik sayesinde yaptığımız düşünüldüğünde indirimli enerji satışı makul bir tercih olarak faturalarımızı asgari düzeye indirme olanağı tanır. En az 100 Türk Lirası faturası olan vatandaşların mutlak surette yararlanması gereken bir iştir. Bu şekilde daha kazançlı bir geleceği huzurla sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda her zaman kullanmak zorunda kaldığınız elektriği daha indirimli ve ucuz kullanma imkanınız olmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz