Hayvancılık Elektriği

Hayvancılık & Besicilik İçin İndirimli Elektrik Aboneliği 

Hayvanlıcılık İçin Hesaplı Elektrik

Hayvanlıcılık İçin Hesaplı Elektrik

Elektrik hayatın her alanında kullanılmakta ve teknolojinin bütün imkanlarından elektrik enerjisi ile yararlanılmaktadır. Tüketiciler için her ne kadar elektriğe erişmek büyük bir imkan olsa da bir de bunun tüketim bedeli vardır. Özellikle ülkemizde sık sık tüketim bedellerindeki değişiklikler nedeniyle tüketiciler yüksek faturalarla karşılaşmakta, sürpriz faturalar gider kalemlerinde büyük sorun oluşturmaktadır.

Diğer taraftan ucuz elektrik kullanmak herkesin hakkı. Çünkü elektrik, günümüzde bir lüks değil. Temel bir ihtiyaç. Bu yüzden kimse elektrik kullanmanın ayrıcalık olduğundan bahsedemez. Aksine ucuz kullanabilmek bir ayrıcalıktır. Firmamız bu noktada serbest tüketicilerin fatura maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmakta, tasarruf etme fırsatı vermektedir.

Ucuz Elektrik Başvuru İşlemleri

İndirimli elektrik kullanmak isteyenlerin karşısındaki fırsat, tedarikçilerden kaynaklıdır. Firmamız sayesinde indirimli elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun tek şart, fatura alt limiti. Çünkü Hayvancılık için indirimli elektriğe başvurabilmeniz için serbest tüketici olmanız gerekir.

Serbest tüketici, Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliğine göre aylık ortalama 100 TL ve üzeri faturası olan kişilerdir. Serbest tüketiciler diledikleri tedarikçiyi seçebilirler. Bu da hangi tedarikçi daha uygun teklif veriyorsa onu seçme özgürlüğü demektir.

Eğer sizin de kullandığınız elektrik faturalarınız aylık 100 TL ve üzeri geliyorsa genel Elektra Enerji’ye başvuruda bulunarak serbest tüketici hakkınızı kullanarak indirim elektrikten faydalanabilirsiniz. Firmamız tecrübesi, deneyimi ve uzmanlığı ile bu alanda kalitesini ispatlamış, en çok tercih edilenler arasındadır.

İndirimli Elektrik Bayilik Başvurusu

Elektra Enerji olarak tüm vatandaşlarımızın daha ucuza elektrik tüketebilmelerini hedefliyoruz. Bu yüzden de gerek farkındalık oluşturmak gerekse abonelik hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Elektrik bayiliği hizmetimiz sayesinde kendi abonelerini bulmak ve işini kurmak isteyenlere de fırsat veriyoruz.

Sistemimiz üzerinden dilerseniz elektrik bayiliği başvurusunda bulunabilir, hesap işlemleriniz tamamlandıktan sonra hemen abone toplamaya başlayabilirsiniz. Bayilik çalışmaları için herhangi bir ofise ya da iş yerine gerek yok. Serbest tüketicilerin abone işlemlerini dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Abone yapma, fatura ödeme, yeni bayi getirme gibi işlemlerde pay alır, kazancınızı arttırabilirsiniz. Hem kendiniz hem çevrenizi indirimli elektrikle tanıştırabilirsiniz.