İç Anadolu Bölgesi Bayilik

İç Anadolu Bölgesi'de Elektrik Enerjisi Satış Bayiliği Almak

  Enerji bütün dünyada hiçbir zaman vazgeçilmeyecek olan bir kaynaktır. Yokluğunu hiç kimse düşünmek istemediği için herkes ona hep sahip olmak istemekle kalmamış, onu üretmeye devam etmişlerdir. Günümüzde hayatın her noktasında enerji ve elektrik vardır. Enerjinin genel ve kısa tanımı iş yapabilme yeteneği olarak tanımlanmaktadır. Yani bir şeyi harekete geçirmek istiyorsak enerjiye sahip olmak gerekir. İnsanlar bundan dolayı sürekli bir enerji tüketmektedirler. Bu tüketim her yerdedir. Bunu herkes bildiğinden elektrik özelleştirilmiştir. Ancak özelleştirmenin getirileri olmadığından söz etmemek yanlış olacaktır.

İnsanların gelişen dijital çağla birlikte enerji ve elektrik tüketimi oldukça masraflı olmuştur. Bundan dolayı hem enerji bayilik hem de elektrik bayilik alımına ve tercihine olan ilgiyi üzerine çekmiştir. Enerji bayiliği almak için bayilik formunu doldurarak bütün şartları sağlamak gerekir. Firma ismi adresi, vereceği hizmetleri ve avantajları sağlamak gereklidir. Elektrik bayilik formu doldurarak ise bayilik alma imkânına ulaşırsınız. Ancak elektrik bayilik hakkı almak için enerji bayilik şartlarını sağlamak ve onlarla iletişime ve bir tür ihaleye girilmelidir.

Elektrik ve enerji alanında yaşanan hızlı büyümenin aynı zamanda satış pazarlama alanında doğurduğu ihtiyacı da “Kazan, kazandır.” Felsefesi ile bayilikler tarafından karşılanması bekleniyor. İş gücü ve maliyetin az olduğu bu sektörde finansal yönetim ve hizmet kalite standartlarını yüksek tutmak önemli unsurdur. İnsanlar açısından günümüzde çok yararlı ve karlıdır. Çünkü enerji firmaları elektrik bayilik hakları olan kuruluşlar aracılığı ile insanlara daha fazla kalitede hizmet sunmakla beraber hizmeti ayaklarına kadar da götürmektedirler. Hatta günümüzdeki uygulamalarla elektrik faturaları kimi firmaya göre iken diğer firmaya göre limit belirleyerek, eğer bu limitlerin üzerinde elektrik faturası geliyorsa yılda bir fatura (yani yaklaşık %10 kadar) indirimi elde edebilmektedirler. Enerji bayilik hakkı veren kuruluşlar tarafından desteklenen bu yerler her iki tarafında(satıcı ve alıcı bakımında) kar elde etmesi vizyon olarak belirlenmiştir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz