İndirimli AVM Elektriği

Elektra Enerji ile en uygun fiyatlara AVM elektriği kullanın!

AVM'lere özel elektrik teklifi için hemen bize ulaşın!

Ülkemizde elektrik dağıtımı özel sektöre açılarak, insanlara elektrik bayiliği hizmetlerinden faydalanma imkanı doğmuştur. Bayilik üzerinden alınan hizmetle elektrikte tasarruf etmek mümkün olabilmektedir. Hedef kitlesi büyük olan elektrik bayiliği, her ay belli bir miktar elektrik faturası ödeyenlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sağlamış olduğu en önemli avantaj ise, kullanım yüksek olsa bile tasarruf yapılabilmesidir. Elektrik kullanma kapasiteniz yüksekse, elektrik bayiliğinden alacağınız hizmet ile tasarrufunuzu arttırabilirsiniz. Profesyonel olarak elektrik satışı yapan bayiler, sunduğu özel fiyatlarla kısa zamanda hizmet vermeye başlayabilmektedir. Böylece serbest tüketiciler önceden ödedikleri elektrik faturalarından daha az miktarda ödeme yapabilmektedir. Elektrik bayisi ile yapılan anlaşma sonrasında karşılıklı olarak haklar koruma altına alınmaktadır.

Ucuz Elektriğe Ulaşmak İçin Ne Yapılmalı? Bu hizmetten faydalanmak isteyen değerli müşterilerin yapması gereken tek bir şey vardır. Hizmet almak istedikleri özel elektrik firmasını seçerek başvuru yapmalıdırlar. Başvuru için bölgelerine en yakın elektrik bayiliği müşteri hizmetleri bölümüne uğramaları yeterlidir. Bayiniz size en yakın süreçte uğrayarak istediğiniz işlemi gerçekleştirecektir.

Nasıl Bir Hizmet Sizleri Bekliyor?

Günümüzde pek çok insan ucuz elektrik kullanmanın yollarını araştırmaktadır. Elektrik bayiliklerinin ortaya çıkışıyla, kısa süre içinde anlaşma yaparak bu fırsatlardan yararlanılması mümkündür. İlk olarak başvurduğunuz firma sizlerin önceki enerji tüketim miktarlarınızı inceleyecektir. Buna göre tüketiciye en uygun miktar sunulacaktır. Belirlenen miktar ölçüsünde anlaşma yapılarak uygun fiyatlara elektrik tüketilmesi sağlanır. Avantajlı tarifelerden yararlanmak isteyenler, serbest tüketici olmalıdır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun belirlemiş olduğu limiti aşmayanlar ve her ay düzenli bir şekilde elektrik faturasını ödemiş olanlar serbest tüketici olmaya hak kazanırlar. İstedikleri tarifelerden yararlanarak uygun fiyatlara elektrik tüketebilirler. Ucuz Elektrik Kullanma

Serbest tüketici olma hakkı bulunanlar indirimli elektrik tüketebilme hakkına sahiptir. Elektrik bayiliğinin sunmuş olduğu özel tarifeler ile tüketiciler öncekinden çok daha indirimli elektrik faturası ödeyebilir. Böylece ihtiyacın çok üzerinde ya da aşağısında ödeme yapılmaz. Serbest tüketici limitleri en ideal ölçülerde hazırlanır. Kişiler ise kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir limit belirler. Bu şekilde hem elektrik kullanımından tasarruf yapılır hem de daha az fatura ödenir. Ucuz elektrik kullanmak isteyenler elektrik bayilik hizmetlerinden faydalanabilir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz