Hangi Şirkette Elektrik En Ucuz?

Güncel olan ulusal tarifelere bakacak olursak bu meskenlerde 0,314926 TL işyerlerinde 0,47109 TL olarak uygulanmaktadır. Bu bedellere dağıtım bedelinin yanında vergi ve fonlarda eklendiğinde bu rakam meskenlerde 0,618134 işyerlerinde ise 0,822018 TL'ye tekabül etmektedir. Şirketler bu ulusal tarifenin altında olmak kaydı ile istedikleri fiyattan tüketiciye elektrik hizmeti verebilmektedirler.

İndirimli Elektrik Hangi Avantajları Sunmaktadır?

Tüketicinin tercih hakkı işle beraber sadece daha ucuza elektrik kullanmanın yanında pek çok avantaj da elde etmişlerdir. Bunları ele alacak olursak; tüketicinin kendi istediği şartlarda kullanım, ve tarifi seçiminin tüketicinin inisiyatifine bırakılması, güvence bedelinin sözleşme bitiminde iade hakkı, zamlara karşı korunma, teknoloji odaklı daha iyi ve kaliteli hizmet bu avantajlar arasındadır.

İndirimli Elektrik Kullanımının Tüketiciye Yararları Nelerdir?

Elektrikte özle teşebbüsün devreye girmesi ile beraber sadece fiyatlarda düşme değil bunun yanında tüketicilerin talep ettikleri zamana göre farklı tarifeleri de beraberinde getirmiştir. Elektriğin indirimli kullanımının yanında tarifelerde sözleşme, teminat gibi koşulları da kendi istedikleri şekilde yapabilmektedirler, ya da cayabilmektedirler.

Ayrıca dağıtım şirketlerinin teknolojik inovasyonundan yararlanarak, ücretsiz fatura ödeme  ya da çağrı merkezinden ödeme gibi hizmetlerden yararlanmaktadırlar. Zamlara karşı kendisini koruması ve güvence bedelini ayrılırken geri alması da bunlara ilave elde ettiği haklardandır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz