İşyeri Elektrik Abonelik Ücreti

İşyeri Elektrik Abonelik & Aboneliği Ücreti

Yeni İşyeri Abonelik Ücreti ve diğer elektrik fiyatları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ucuz İndirimli Elektrik Enerji Bayiliği

Elektrik 1752 yılında yapılan deney ile ortaya çıkan enerjidir. Bulunan bu enerjiye elektrik diyen bilim insanı Benjamin Franklin olmuştur. Elektrik yediğimiz bir tabak yemek, içtiğimiz bir bardak su, soluduğumuz hava kadar yaşamsal faaliyetlerin devamlılığı için şarttır. Günümüzde elektrik olmadan yaşam sürdürmek oldukça zordur

Elektrik Hayatımızda Nerelerde?

Ev ve İşyerlerinde elektrik ile çalışan sayısız teknolojik aletler, makineler bulunmaktadır. Örnek olarak telefon, televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı, yazıcı, bilgisayar, aydınlatma ürünleri gibi birçok eşya verilebilir. Makinelerin, aletlerin ve kullandığımız birçok elektrik gücüyle çalışan eşyaların elbette ki bir faturası var. Her ay evlerimize iş yerlerimize elektrik faturası gelmektedir. Bu faturalar aylık olarak ödenir.

 

Ucuz Elektrik

Bu faturaları ödeyebilmek artık daha basit hale getirilmeye çalışılmaktadır. Bu indirimli elektrik fırsatını bize bazı elektrik firmaları tarafından uygun maliyete sağlanıyor. İş yerlerimize, evlerimize, kurumlarımıza uygun maliyette elektrik tüketimi için fırsat tanınmaktadır. Her alanda indirimli elektrik tasarrufu yapmak istiyorsanız elektrik bayilik şubelerinden hizmet alabilirsiniz.

Yıllık Elektrik Kullanım Limiti Ne Kadardır?

Merak edilen konular arasında yer alan yıllık elektrik tüketim limitini araştırdık. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) belirlediği yıllık elektrik tüketim limiti 1100 kWh’dir. 2023 yılında 1100 kWh üstünde elektrik tüketimi yapan herkes serbest tüketici durumundadır kararı alınmıştır. Bu değer 2023 yılında değişmiştir. 1100 kWh nin üzerinde elektrik tüketim limitini aşan herkes serbest elektrik tüketicisi konumundadır.

Elektrik Kirliliği

Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi elektrik kullanımını da abartmamak gerekir. Gereğinden fazla kullanımda çevresel kirliliğe neden olabilir. Bir ortamda ihtiyaçtan fazla lamba kullanılırsa bu ışık kirliliğine neden olur. Sokaklarda oluşan ışık kirliliği hem hayvanların sağlığına hem de insan sağlığına tehdittir. Gereksiz tüketim israf demektir. Kişi ihtiyacı kadar elektrik kullanması sonucu ne maddi hasar ne de fiziksel hasar görmez.