İzmir İndirimli Elektrik

 İzmir Özel elektrik firmalarının avantajları

Özel elektrik firmalarına geçiş yapmak ve elektriği bu şekilde kullanmak aile ekonomisine katkıda bulunacak ve her aya daha az ücretler aynı elektriğin kullanılmasını sağlayacaktır.
İzmir Ucuz elektrik denince akla gelen bu firmalara başvurulması her ay ödenen faturanın daha indirimli gelmesini sağlayacak buda yıllık toplam fatura tutarının büyük oranda azaltılmasına yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra çeşitli indirimlerin yapıldığı ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulduğu bu bayilikler uzun sürekli abonelikler de büyük farklar yaratacak ve en azından elektrik faturasından kâr edilmesine yardımcı olacaktır.       İndirimli elektrikten yararlanmak için gerekenler Bu tarz İzmir indirimli elektrik firmalarına başvurulabilmesi için aranan tek şart serbest tüketiciliktir. Serbest tüketici olmaya hak kazanan herkes başvuruda bulunabilmekte ve elektriği indirimli kullanmaktadır. Peki, serbest tüketici terimi ne anlama gelmektedir? Bu terimin anlamı sürekli olarak fatura ödeyen ve bu faturaları 100 TL’nin üzerine olan kişilere verilen addır. Kişi her ay bu civarlarda ya da daha fazla bir elektrik faturası ödüyor ise başvuruda bulunması ve birçok avantajı bulunan indirimli elektrik bayilerine dahil olması mümkündür. Bu sayede farkında olmadan iyi paralar kâr edilecek ve yıl boyunca elektrik faturası problemi yaşanmayacaktır. Bu denli avantajlı olan firmalar mutlaka göz önüne alınmalı ve yıl boyu ne kadar kâr edileceği öğrenilmelidir.      

Elektrik Bayiliği Faydaları Ve Avantajları

Elektrik her alanda karşımıza çıkan bir enerji kaynağıdır. İcat edildiği günden bu yana hayatın her alanında yerini almayı başaran ve tüm elektronik eşyalara hayat veren elektrik hemen hemen her alanda ve mekanda kullanılmaktadır. Hal böyle olunca evlerde dahil birçok yere gelen elektrik faturası miktarı artmaktadır. Gün içerisinde sürekli olarak açık olan televizyon, buzdolabı ve klima gibi büyük elektrik harcayan eşyalar bunun en büyük sebebidir. Bu denli büyük faturalar ödemek istemeyen ve azda olsa kâr etmek isteyenler için en ideal yöntem özel elektrik bayiliği başvurusunda bulunmak ve elektriği bu bayilikler aracılığı ile kullanmaktır. Büyük farklar yaratan ve sene içerisinde elektrik faturasında kâr edilmesine yardımcı olan bu bayilikler elektrik faturasından yakınan herkes için uygundur.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz