Kar Marjı Yüksek Hizmet Bayiliği

Bayilik Nasıl Alınır?

Kendi işini kurmak para kazanmak isteyen her girişimcinin hayallerinden birisidir. Çeşitli nedenlerden ötürü kendi işini kuramayan bireyler bu hayallerini halihazırda mevcut olan projelerden bayilik alarak gerçekleştirebilirler.

Bir firmadan bayilik almak için önce firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Her firmanın kendine göre farklı şartları olsa da firmalar genelde satılan ürünlerden kar payı almak şartı ile size isim hakkı verirler. Bu sayede pek çok işten kurtulmuş olup iş kurma hayalinizi kolayca gerçekleştirirsiniz. Firma ile görüştükten sonra mekân kiralama ve malların tedarik işlemleri halledilir. Bu işleri kendi paranız ile yapabileceğiniz gibi şirket tarafından da yapılması olasıdır.

Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde pek çok kişinin düşündüğü fikirler başkası tarafından hayata geçirilmiştir. Bu sebeple orijinal bir fikir bulmak oldukça zordur. Ancak bayilik alma sistemi ile hayata geçirilmiş fikirlerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yeni bir fikir riskli olabilir. Ancak bir şirket bayilik verecek kadar büyükse o işin riski oldukça azdır. Ayrıca bayilik açarak pek çok masraftan kurtulabilirsiniz. Yeni bir iş kurmanın  pek çok masrafı varken bayilik açmanın masraflarının büyük bir kısmını şirket kendisi karşılamaktadır.

Bayilikte Mekan Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bayilik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi mekan seçimidir. Mekan seçimi genellikle firma tarafından sağlansa da bayilik sahibi de seçim konusunda fikir belirtme hakkına sahiptir.

Satışların iyi gitmesi için mekanın rekabetin az olduğu bir yerde açılması önerilir. Ayrıca seçilecek dükkanın yapılacak işe de uygun olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra cadde üstünde veya işlek bir sokakta açılacak bayiliklerde çok daha fazla satış yapılabilir. Ne kadar çok satış yapılırsa o kadar çok para kazanılacağından mekan seçimi oldukça önemlidir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz