Karadeniz Bölgesi Bayilik

Elektrik krizinin gün geçtikçe arttığı günümüzde, faturaların zamanları kısalmakta ve gittikçe pahalı bir hale gelmektedir. Bu sorun için çıkan yeni uygulama ile özel elektrik tüketim şirketlerinin çalışmalarına izin verilmiştir. Serbest tüketici sınıfına giren bütün tüketiciler, özel elektrik şirketleri ile çalışabilirler. Abonelik işlemlerini onlara devredebilirler. Özel elektrik şirketleri, bayilik uygulaması ile kısa zamanda büyüme içerisine girmiştir. Abone toplama sistemi ile abone sayıları artırmaya başlamışlardır.

Özel elektrik kurumları, elektrik dağıtımı konusunda çalışmaktadırlar. Elektrik satmaktan çok, elektrik kullanıcı abonelerine hizmet götürme konusunda yetki verilmiştir. Genel elektrik şirketinden, özel elektrik şirketine geçişlerle, indirimli tarifelerden faydalanmak mümkündür. Serbest Tüketici İseniz Bu İndirimden Faydalanabilirsiniz, Bayilik Sistemi İle Daha Hızlı Abone Toplanmaktadır Özel elektrik şirketleri, bayilik sistemi ile kısa zamanda abone toplayabilmektedir. Bayi olmak isteyen kişinin 18 yaşını doldurması yeterlidir. Belli bir miktar bayilik ücreti ödendikten ve sözleşme imzalandıktan sonra, Karadeniz elektrik bayiliği belgesi verilm

ektedir. Bu belgenin alınması ile birlikte, serbest tüketici olma hakkına sahip aboneleri, özel elektrik şirketinize abone edebilirsiniz. Bayiler, elektrik faturalarından da pay alırlar. Bu şekilde, büyük bir bayilik ağı kurulmaktadır. Özel Elektrik İndirimleri   Özel elektrik firmalarının indirimleri, kat sayı ve abonelik ücretleri gibi ücretlerden kaynaklanmaktadır. Faturanıza gibi indirimler yansıyabilmektedir. Büyük elektrik faturası ödeyenler için, aylık bazda, hatırı sayılır indirimli elektrik demektir. Sanayiler, büyük fabrikalar, büyük işletmeler ve büyük AVM'ler için bir fırsattır. Ekonomiye katkısı olan bu indirimle birlikte, işverenlere bir nebze nefes aldıracak bir uygulamadır.

Bu uygulamalarla ucuz elektrik hayal değil. Etkili çalışmaları ile özel elektrik kurumları, kısa zamanda genel elektrik dağıtım şirketinden aboneliğinizi, kendi bünyesine katmaktadır. Yapacağınız sözleşme ile yeni özel elektrik dağıtım şirketinin çalışmalarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sözleşmeden sonra indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz