Kayseri Ucuz Elektrik ve Bayilik Alma

Kayseri Ucuz Elektrik ve Bayilik Alma

   Ucuz elektrik nedir, ne kadar ucuzdur? Elektrik faturaları hemen herkesin her ay kafasına takılan başlıca sorunlardan biridir. Son aylarda bu sorunu biraz daha hafifletmek için ucuz elektrik konusu gündeme gelmiştir. Peki, nedir bu ucuz elektrik? Ucuz elektrik, özel elektrik firmalarının avantajlı paketler sunup elektriği tam yüzde 30'a kadar ucuza getirebilmenizi sağlar. Her firmanın kendine has avantaj paketleri mevcuttur. Öte yandan indirimli elektrik hem ev hem de iş yerleri için yapılabilmektedir. İndirimli elektrik için online olarak başvuruda bulunabilir, sonuca hemen ulaşabilirsiniz. Türkiye'de 20'ye yakın özel elektrik firması bulunmaktadır ve indirimli elektrik hizmeti vermektedir. Bu rakamın artacağı düşünülmektedir.

Kimler ucuz elektrikten faydalanabilir? Son haftalarını yaşadığımız 2018 yılı itibarı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK) ilgili kanun ve yönetmelikler uyarınca almış olduğu kararla beraber elektrik tedarikçisi değiştirme ve bu doğrultuda ucuz elektrik kullanma hakkı senelik 2 bin 400 Kilowatt saat elektrik tüketimi olan ve mesken ya da ticaret hane ayrımı yapılmaksızın, istisnasız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı her tüketiciye verilmiştir. Yani özet olarak; ayda 100 (altmış sekiz) Türk Lirası ve 100 TL'nin üzerinde faturası olan tüm resmi elektrik aboneliği bulunan tüketiciler artık elektrik tedarikçilerini değiştirebilir ve en kısa sürede ucuz elektrik kullanmaya başlayabilir. Bu şekilde milyonlarca kişi ucuz enerji kullanarak elektrik faturalarında ucuzlama hakkını elde eder. Uzmanlar önümüzdeki aylarda ucuz elektrik bilincinin artacağını ve yaklaşık 60 milyon hanenin ucuz elektriğe geçeceğini öngörmektedirler. Sonuç olarak ucuz elektrik için şu an başvuruda bulunup faturalarınızı düşürebilirsiniz. Elektriği ucuz kullanmanız daha düşük enerji almanız anlamına gelmez.

Bayiliklere başlandı Dolayısıyla özel firmaların sağladığı bu avantajlara daha kolay ulaşılabilmesi için elektrik bayiliği çalışmalarına başlanmıştır. Ucuz elektrik alabileceğiniz gibi ucuz elektriğin insanlara ulaşması için bayilik alarak para da kazanabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz