Kendi İşini Kurmak / Kendi İşimi Nasıl Kurabilirim

2020 Kendi İşini Kurmak ve Bayilik

2020 bayilik almak isteyenlere elektrik bayiliği yapan büyük firmalar oldukça cazip fırsatlar sunuyorlar. Kendi iş yerini kurmak ve özelleşen elektrik konusunda insanları doğru yönlendirmek isteyen herkes elektrik satış bayiliği üzerine kendi işini kurabilir.
Bu bayilikler elektrik dağıtımını ya da üretimini gerçekleştirmiyorlar. Sadece insanları doğru ve uygun özel elektrik tedarik eden firmalara yönlendiriyorlar ve aynı zamanda özel elektrik işlemlerinde insanlara rehberlik ediyorlar, demek daha doğru olur.

İş Kurmak 

Kendi işlerini kurmak isteyen girişimciler için bugün en etkili bayiliklerden biri indirimli elektrik bayilik fikridir demek yanlış olmaz. İndirimli elektrik bayiliğini insanlara daha cazip kılan en önemli faktör, artık insanlar istedikleri özel elektik tedarik firmalarından elektrik hizmetini alabiliyorlar olmasıdır.

Günümüzde eskiden kamu kurumundan alınan elektrik hizmetlerine göre çok daha uygun ve hesaplı elektrik sunan firmalar mevcut ve maalesef bu elektrik indirimlerinden pek fazla kişinin haberi yok. Bundan dolayı indirimli elektrik üzerine kendi işini kurma fikri insanlara cazip geliyor.

İndirimli Elektrik

indirimli elektrik üzerine işini kuran firma sahipleri yapmaları gereken tek şey insanları bayilik aldıkları yetkili firmaya yönlendirmek ve işlemleri için gereken evrakları düzenlemektir.  İndirimli elektrik üzerine iş kuran insanların önü açıktır demek hiçte yanlış olmaz. Çünkü Türkiye’nin pek çok bölgesi halen indirimli elektik hizmetinden faydalanmamış. Özel olarak hesaplı elektrik sunan firmaların çoğu indirimli elektrik hizmetlerini insanlara duyurma ihtiyacını duyuyorlar.

Durum böyle olunca İndirimli elektrik tedarik eden firmalar kendilerini tanıtmak adına alt bayiliklere ihtiyaç duyuyorlar. Alt bayiliklerin işi sadece insanları doğru yönlendirmek ve indirimli elektrik konusunda onlara rehberlik etmektir.

İnsanları indirimli elektrik hizmetinden faydalandırmak için bayilik veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Yani indirimli elektrik üzerine işini kurmak isteyen insanlar, indirimli elektrik bayiliğini almak için fazla zorluk çekmezler. Kısaca kendi işini kurmak, büyük firmaların alt bayileri olarak çalışmak isteyen kişiler için indirimli elektrik bayiliği oldukça doğru bir tercihtir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz