Kocaeli Bayilik & Ucuz İndirimli Elektrik

Kocaeli Ucuz Elektrik Nasıl Kullanırım?

Elektrik piyasasının rekabete açılmasıyla birlikte telefon tarifenizi değiştirir gibi elektrik tedarik ettiğiniz şirketi de değiştirebiliyorsunuz. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun almış olduğu kararla 2000 kwh elektrik tüketimi olan herkes elektrik tedarikçisini değiştirebilir. Daha anlaşılır bir şekilde açıklamak gerekirse 68 lira ve üzerinde elektrik tüketimi yapan herkes elektrik tedarikçisini değiştirerek daha ucuz elektrik kullanabilir. Bu şekilde binlerce kişi elektrik faturalarından tasarruf etme imkânı sağlamış olacaktır. Piyasada üç temel tarife vardır. Bunlar Ulusal TEDAŞ tarifesi, Sabit İndirimli elektrik Tarifesi ve Sabit Fiyatlı Tarifedir.

Sabit İndirimli Elektrik Bu tarife indirim oranının sabit kalmasını garantilemektedir. Ulusal elektrik fiyatı zamlanırsa bu tarifede zamlanır. Anlaşma süresi tedarikçi ve tüketici arasında belirlenir. Sabit Fiyatlı Tarife Ulusal elektrik birim fiyatı zamlansa dahi sabit birimden elektrik faturası ödemeye devam edersiniz.

 Kocaeli Bayilik ve Ucuz Elektrik

Ucuz elektrik Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun açıkladığı Elektrik tarifesi birim fiyatından daha düşük fiyatta elektrik demektir. Birçok tüketici nasıl daha ucuz elektrik kullanabileceği konusunda yeterli bilgiye sahip değildir. Bunun nedenleri arasında rekabetin yeni yeni oluşması ve elektrik tedarikçilerin Kocaeli indirimli elektrik hakkında yeterli tanıtım yapmaması ve tüketicileri bilgilendirmemesinden kaynaklanmaktadır. Uzun yıllar boyunca elektrik tedariği tek bir şirket tarafından yapılmış devlet tekeli altında kalmıştı. 2001 yılında Avrupa birliği uyum sürecine girilmesiyle birlikte bireylerin daha ucuz elektrik tüketimi için özelleştirmenin önü açılmıştır.

Elektrik şirketleri özelleşerek tekel olmaktan çıkmış rekabete açılmıştır. Bu şekilde bütçenize en uygun elektrik bayiliği seçerek indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Elektrik Tedarikçilerini Karşılaştırın Rekabetin artmasıyla beraber şirketlerin müşteri kapma yarışı da hızlanmış oldu. Elektrik tedarik şirketleri müşterileri kendilerine çekmek için birbirinden avantajlı paketler ve cazip fiyatlar sunuyor. Sizlerde en cazip ve avantajlı olanları diğer elektrik şirketleri ile karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Elektrik tedarikçinizi değiştirmek için ilk olarak bulunduğunuz şehirdeki abone grubunu seçmelisiniz. Ardından aylık gelen elektrik faturanızı yazın. Son olarak da diğer elektrik tedarikçileri ile karşılaştırma yaparak size en uygun olan ucuz elektriği seçebilirsiniz. Ucuz elektrik sayesinde yıl içerisinde tasarrufunuz artacaktır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz