Kurumlar İçin Ucuz & İndirimli Elektrik

Kurumla İçin İndirimli Elektrik Fırsatı

İndirimli elektrik avantajından faydalanmaya ne dersiniz? Elektra Enerji ailesi olarak sizlere en uygun fiyatlarla elektrik olanağı sağlıyoruz. Firma olarak geniş tüketici kitlesine ulaşmak adına farklı tüketici profillerine hitap eden paketler hazırlıyoruz. Böylelikle herkesin kazanmasını sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz uygun fiyatlı elektrik hizmetinden faydalanmak için tüketicilerin “Serbest Tüketici” olması gerekiyor. Bunun için de tüketicilere elektrik tüketiminde alt limit konuluyor.

2020 yılının gelmesiyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Ocak ayında yapılan alt limit 1400 kWh oluyor. Elektrik tüketicilerinin Serbest Tüketici olması ve en uygun fiyatlı elektrik hizmetinden faydalanması için yıllık toplam elektrik tüketiminin 1400 kWh olması gerekir. Firmamızın sunduğu elektrik hizmetinden faydalanmak isteyen tüketiciler başvuru yapabilmek için öncelikle bu sınırı aşmalıdır.

Ucuz Elektriğe Nasıl Geçilir ve Nasıl Ödeme Yapılır?

Ucuz elektrik hizmetinden faydalanmak isteyen tüketiciler telefon, başvuru formu veya mail yolu ile başvuru yapabilirler. Eğer uygun fiyatlı elektrik hizmetinden faydalanmak istiyorsanız son iki aya ait ödediğiniz elektrik faturasının kopyasını firmamıza mail yoluyla ya da posta yoluyla ulaştırmalısınız. Öncesinde firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve haklarınızı öğrenebilirsiniz. Firmamızda görevli yetkili ekip sizden gelen faturaları inceleyerek sizin için paket oluşturmakta ve ne kadar tasarruf yapacağınızı hesaplamakta.

Yapılan inceleme ve karar sonrasında ekibimiz gün içerisinde sizinle iletişime geçerek teklifi ve şartları size bildirir. Firmamız tarafından size sunulan teklifi kabul ettiğiniz zaman sözleşme size ulaştırılır ve tüketici sözleşmesi imzalanır. İmzaladığınız sözleşme firmamıza ulaştığı zaman gerekli işlemler başlatılır. Fatura ödemenizi PTT ve bankalar aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Telefondan, internetten, ATM’den veya şubeden fatura ödeme kodu ile faturanızı ödeyebilirsiniz.

Elektrik Bayiliği

Ödediğiniz elektrik faturasından %4 ile %20 arasında kazanç sağlamak istiyorsanız Elektra Enerji ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin tüm bölgelerine ve ilçelerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda elektrik bayiliği ile kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyoruz. Aylık en az 100 TL elektrik faturası ödeyen her tüketici için avantajlı olan üyelik kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Kendiniz için tasarruf yapabileceğiniz gibi bayi olarak kazanç sağlayabilirsiniz.