Kurumsal Elektrik Hizmeti & Aboneliği

Profesyonel Kurumsal Elektrik Hizmetleri

Günümüzde birçok insan, teknolojinin de ilerlemesinin verdiği olanaklarla evlerinde birçok teknolojik alete yer vermektedir. Bu aletler hem evlerimizde hem de birçok işyerinde aktif olarak sürekli çalışmaktadır. Bu cihazların sürekli çalışması elektrik faturalarına da yansımakta ve ciddi oranlarda fark yaratmaktadır.
Firmamız indirimli ve ucuz elektrik sunmuş olduğu elektrik bayiliği sistemi sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki onlarca şehre indirimli elektrik hizmeti sunmaktadır. Sizler de firmamızın sunmuş olduğu oldukça makul tarife üzerinden abonelik işlemlerine başvurabilir ve büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Firmamızla iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişim kurarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İndirimli ve Ucuz Elektrik

Birçok elektrik abonesi tüketici, yüksek oranda elektrik faturaları ödemektedir. Bu faturaların oranı gelen zamlarla beraber daha yüksek seviyelere çıkmaktadır. Dolayısı ile tüketiciler bütçelerini aşan miktarda faturaları ödemek zorunda kalırlar. Fakat birçok kişi, elektrik tedarikçisini değiştirme hakkının bulunmadığını düşünmektedir.

Birçok tüketici indirimli elektrik kullanabilecekleri tedarikçilerden haberdar değildir. Ülkemizde Elektrik serbest tüketici yönetmeliği gereğince aylık elektrik tüketimi 100 liradan fazla olan abonelerin elektrik tedarikçisini değiştirme hakkı bulunmaktadır. Bu tüketiciler ise serbest tüketici olarak kabul edilmektedir. Serbest tüketiciler, daha uygun fiyatlı ve ucuz elektrik kullanma hakkına sahiptirler. Siz de serbest tüketici sınıfında yer alıyorsanız ve elektrik faturalarından tasarruf sağlamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Elektrik, Geniş Kapsamlı Hizmet Ağı

Firmamız Elektra Enerji ailesinin öncelikli hedefi tüketicilere ucuz elektrik hizmetlerini en verimli şekilde sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda profesyonel hizmetler üzerine inşa ettiğimiz tedarik firmamızı en verimli standartlara yükseltmeyi hedefliyoruz. Ülkemizin dört bir yanına genişletmekte olduğumuz hizmet ağımızı, ulaştırabildiğimiz her şehre ulaştırmak için olan çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

Sizlere yüksek kalitede ve kesintisiz enerji sağlamak için olan çalışmalarımıza yenilerini eklemeyi hedefliyor ve hizmet kapsamını genişletiyoruz. Sizler de çok daha ucuz ve indirimli elektrik alabileceğiniz bir tedarikçiden hizmet almak istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Abonelik ve bayilik başvuruları için web sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.