E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Müşteri Bularak Para Kazanmak

Elektra Enerji Bayisi Olmak İster misiniz?
Geleceğin işine adımlarınızı elektra enerji ile atın!

ELEKTRA ENERJİ BAYİLİK
Aylık 100 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici yönetmeliği kapsamında tedarik firmasını değiştirebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde ve ilçesinde bayilere sahip olarak yaygın bir satış ağı oluşturmaktayız.Aylık 100 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen herkesi Elektra Enerji abonesi yapabilirsiniz.

Elektrik, İnsanların Vazgeçemediği Bir Enerjidir

  Elektriğin gerekliliğini bilmeyen insan yoktur. Elektriksiz dünya düşünemiyoruz. Bütün elektrikli cihazlarımız çöp haline gelir. Bu kâbusu yaşamak, insanları yeterince telaşlandırmaktadır. Bu telaşı elektrik işlerinden sorumlu yetkilileri de telaşlandırmıştır. Özel sektöre verilecek üretim yetkisi ile bu sorunlar aşılmaya çalışılmıştır. Elektrik alım-satımının özel sektöre indirgenmesiyle, kurumların üzerinde büyük bir yük olan elektrik yükü, büyük ölçüde azaltılmıştır. Özel elektrik şirketleri ile rekabet oluşmuştur.

İnsanlar indirimli elektrik kullanımına büyük ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sanayi bölgesi, yüksek fatura ödemekten bıkmışlardır. Ticaret ve sanayide ucuz elektrik çok büyük ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanların indirimli elektrik ihtiyacına hitap eden özel elektrik firmaları, bayilik sistemi ile çalışmaktadır. Böylece ucuz elektrik için fırsatlar oluşturulmuştur. Ucuz elektrik bayilik sistemi ile mümkün olmaktadır. Bayiliklerin, küçük bir meblağ dışında, başka bir masrafa gerek duymadan verilmesi, indirimli fatura için fırsat oluşturmuştur. Elektrik bayilik sistemi ile ucuz elektrik durumunun oluşmasıyla, piyasadaki elektrik sıkıntısı hafiflemiştir.

Belli eğitim seminerleri düzenleniyor ve bayiler bilgilendiriliyor. Toplanan elektrik abonelerinin ödediği faturalardan yüzde veriliyor.  Elektrik piyasası, özel sektörün oluşmasıyla, rekabete zemin hazırlanmış oluyor. Rekabetin olduğu yerde fiyatlar düşer ve hizmet kalitesi de artar.
İnsanların en çok ihtiyacı olduğu elektrik insanlar için vazgeçilmez durumdadır. Bu sebeple insanlar, elektrik konusuna büyük önem vermektedir. Ülkeler birbirlerine elektrik satmaktadırlar. Büyük paraların ödendiği elektrik sektöründe, son yıllarda özel teşebbüse izin verilmesiyle büyük adımlar atılmıştır.