Ne İş Yapabilirim


ELEKTRA ENERJİ BAYİLİK

 • Aylık 100 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici yönetmeliği kapsamında tedarik firmasını değiştirebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde ve ilçesinde bayilere sahip olarak yaygın bir satış ağı oluşturmaktayız.Aylık 100 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen herkesi Elektra Enerji abonesi yapabilirsiniz.

  Genel merkezimizden yeni bayilerimize sürekli tam profesyonel uzmanlarımız ile birebir eğitim ve kırtasiye ürünleri desteği sağlanır. Kazanç boyutunda da yeni ve çok kazandıran bir sistem, donanım, tecrübe ve eğitimle sizlerin her zaman yanınızdayız.

  Elektra Enerji aboneleri yalnızca indirimli elektrik enerjisi almakla kalmaz aynı zamanda gelen zamlardan etkilenmeden sabit fiyat garantili elektrik kullanma ayrıcalığını da yaşamaya başlar.
 • Bayilerimizden gelen her türlü önerilere açığız ve gelen öneriler yönetim tarafından en küçüğünden en büyüğüne değerlendirilir ve bayiye olumlu olduğunda hayata geçirilmesi veya olumsuz olması halinde nedenleri ve zamanı ile ilgili geri dönüş sağlanır. Elektra Enerji tarafından oluşturulan kampanyalar bayilerimize bayi portalı, mail ve sms yolları ile ulaştırılır. En çok satış yapılan müşteri grupları aşağıda yer almaktadır:Petrol istasyonları,kasaplar, kuru temizlemeler, eczaneler, şarküteriler, kırtasiyeler, matbaalar, hastaneler, klinikler ve laboratuvarlar, restoranlar ve kafeler, marketler, oteller, dinlenme tesisleri, AVM ve eğlence merkezleri, gece klüpleri,mağazalar, plazalar, fırınlar, börekçiler, pastaneler, site yönetimleri, dersaneler, özel okullar, atölyeler...vb Sizin başarınız bizim başarımız, sizin kazanmanız bizim kazancımızdır.
Özel Elektrik Firmalarının Avantajları
  Elektrik kurumu, oluşan elektrik krizleri nedeni ile yetersiz kalmıştır. Bu nedenle özel sektör elektrik firmalarının çalışmalarına izin verilmektedir. Aylık faturası 120 lira ve üstü olan kullanıcılar, serbest tüketici konumuna gelmekte ve telefon operatörü değiştirir gibi, elektrik kurumunu değiştirebilmektedir.

Böylece ucuz elektrik kullanabilmektedir. Faturalardaki kat sayıyı düşüren özel elektrik kurumları, faturaların indirimli gelmesinde etkili rol oynamaktadır. Ayrıca fatura işlerinde, abonelikte ve elektrik kesilmelerinde çok daha avantajlı şartları vardır. Bu nedenle özel elektrik firmaları tercih edilmelidir. Elektrik faturalarının sık gelmesinden ve yüksek gelmesinden bıktıysanız, indirimli elektrik kullanmak için, bir sözleşme imzalamanız yeterlidir. Anında indirimden faydalanabilmektesiniz. Bayilik aracılığı ile veya elektrik firmasının sitesinden irtibata geçerek de indirimli elektrikten faydalanabilirsiniz. Bayilik sistemi ile büyüyen indirimli elektrik firmaları, elektrik bayiliği çalışması ile büyük bir potansiyel oluşturmaktadır.

Topladığı abonelerin faturalarından yüzde alabilen bayiler, kendisi gibi bayi olmak isteyen kişileri de getirdiği taktirde, yeni getirdiği bayinin çalışmalarından yüzde alabilmektedir. Böylece çok hızlı bir şekilde hizmet ağı oluşturulmuş olur. Yapılan çalışmaların etkili olması için en uygun yol denenmelidir. Hızlı büyüme için, büyümeyi engelleyen prosedürler ortadan kalkmalıdır. Bayilik konusunda olduğu gibi, büro ve vergiye tabiyet gibi şartların olmaması, bayinin bayi getirme yetkisinin olması, elektrik firmasının abone ağının hızla yayılmasına neden olacaktır.

İndirimli elektrik elde etmek için, indirimli elektrik firmaları ile irtibata geçmek yeterlidir. Tek şart sizin serbest tüketici olmanızdır. Bunun için de faturanızın aylık ortalama 100 TL üzerinde olması gerekir. O zaman serbest tüketici olabiliyorsunuz. Bayilerin çalışması ile etkili hale gelen pazarlama işi, daha çok bayii toplamak için en etkili yöntemlerden biridir. Ülkemizde elektrik krizini çözecek olan bu yöntem, gün geçtikçe serbest elektrik kullanıcıları tarafından tercih edilebilmektir. Ucuz elektrik kullanmak hayal değil artık.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz