Özel Okullar İçin İndirimli Elektrik

Özel okullar için indirimli ve ucuz elektrik hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, detaylı bilgilendirme sonrası size en uygun tarifeyi seçerek işletmeniz için indirimli elektrik kullanabilirsiniz.

Son 2 aya ait elektrik faturaları birer kopyasının Elektra Enerji’ye mail gönderilmesi yeterlidir. info@elektraenerji.com (0212) 273 01 70

Elektrikte Tüketicinin Kazanımları Nelerdir?

Kişisel mülkiyete dayanan liberal ekonomi ilkeleri çerçevesinde yaşamaktayız. Bütün sektörlerde kendisini göstermeye başlayan özelleştirme; elektrik piyasasında da kendisini göstermiştir. Ülkemizde çok da uzun olmayan bir süreye kadar devlet tekelinde olan elektrik dağıtımı Avrupa birliği ile devam eden müzakereler neticesinde 2001 yılından itibaren özel teşebbüse de açılmıştır.

Arzın çoğalması beraberinde de tüketicilere rekabet etkisi nedeni ile ucuz elektrik kullanma imkanı doğurmuştur. Elektrik bayiliği olan özel şirketlerin sektöre girmesiyle; akabinde  şirketler daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına karlarından feragat ederek yani sürümden kazanma amaçlı fiyatlarını indirmiş bu da kümülatif bazda tüketici lehine bir durum oluşturarak kullanıcıların indirimli enerji kullanmalarına olanak sağlamıştır.

Enerji Neden Önemlidir?

Enerji ülkemiz açısından; ya da tüm dünya ülkelerinde stratejik önemde olan bir olgudur. Milli güvenliğimizi direk ilgilendirmektedir. Bunda yani aslan payında elektriğin olması ana etkendir. Bütün elektronik cihazlar ya da günümüzde bütün işlerin kaynağında elektrik yatmasının rolü yadsınamaz; ve yokluğunun düşünülemez olmasının payı büyüktür.

Bu sayede tedarik oldukça genelleşerek daha kaliteli elektriğin çok ucuza kullanılmasını beraberinde getirmiştir ve tüketiciler için fatura korkulu rüya olmaktan çıkmıştır.

İndirimli Elektrik Hangi Avantajları Sunmaktadır

Tüketicinin tercih hakkı işle beraber sadece daha ucuza elektrik kullanmanın yanında pek çok avantaj da elde etmişlerdir. Bunları ele alacak olursak; tüketicinin kendi istediği şartlarda kullanım, ve tarifi seçiminin tüketicinin inisiyatifine bırakılması, teknoloji odaklı daha iyi ve kaliteli hizmet bu avantajlar arasındadır.